Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Klopp waarschuwt Liverpool voor Villarreal

Trainer Klopp waarschuwt Liverpool voor Villarreal

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp verwacht dat Liverpool dinsdagavond nog vol aan de bak moet tijdens de return van de halve finale van Champions League tegen Villarreal. "Zij zullen alles geven", voorspelde hij op een persconferentie. "Ik heb nooit verwacht dat het makkelijk zou worden. Dat gevoel heb ik nog steeds niet."

Liverpool won vorige week de thuiswedstrijd tegen Villarreal met 2-0. Pervis Estupiñán maakte een eigen doelpunt en Sadio Mané tekende voor de 2-0. "Maar zij zijn in staat om beter te spelen dan op Anfield", zei Klopp. "We zijn er echt nog niet. Het wordt nog heel interessant."

Villarreal was eerder dit seizoen verantwoordelijk voor de uitschakeling van Juventus en Bayern München in de Champions League. De Nederlandse aanvaller Arnaut Danjuma Groeneveld scoorde in de uitwedstrijd tegen Juventus en trof ook doel tijdens het thuisduel met Bayern München.

Virgil van Dijk wil dit seizoen voor de tweede keer met Liverpool de Champions League winnen. Trainer Klopp weet wat hij aan de aanvoerder van het Nederlands elftal heeft, maar hij prees tijdens de persconferentie vooral Thiago. "Hij laat de laatste weken buitengewoon goed spel zien", zei hij over de Spaanse middenvelder. "In deze vorm zou hij bij iedere ploeg in de wereld uitblinken."

De andere halve finale gaat woensdag tussen Manchester City en Real Madrid. De koploper van de Premier League won vorige week het thuisduel met 4-3.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

1 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

1 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

4 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

5 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

8 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

9 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

10 uur geleden