Trainer Klopp waarschuwt Liverpool voor Villarreal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp verwacht dat Liverpool dinsdagavond nog vol aan de bak moet tijdens de return van de halve finale van Champions League tegen Villarreal. "Zij zullen alles geven", voorspelde hij op een persconferentie. "Ik heb nooit verwacht dat het makkelijk zou worden. Dat gevoel heb ik nog steeds niet."
Liverpool won vorige week de thuiswedstrijd tegen Villarreal met 2-0. Pervis Estupiñán maakte een eigen doelpunt en Sadio Mané tekende voor de 2-0. "Maar zij zijn in staat om beter te spelen dan op Anfield", zei Klopp. "We zijn er echt nog niet. Het wordt nog heel interessant."
Villarreal was eerder dit seizoen verantwoordelijk voor de uitschakeling van Juventus en Bayern München in de Champions League. De Nederlandse aanvaller Arnaut Danjuma Groeneveld scoorde in de uitwedstrijd tegen Juventus en trof ook doel tijdens het thuisduel met Bayern München.
Virgil van Dijk wil dit seizoen voor de tweede keer met Liverpool de Champions League winnen. Trainer Klopp weet wat hij aan de aanvoerder van het Nederlands elftal heeft, maar hij prees tijdens de persconferentie vooral Thiago. "Hij laat de laatste weken buitengewoon goed spel zien", zei hij over de Spaanse middenvelder. "In deze vorm zou hij bij iedere ploeg in de wereld uitblinken."
De andere halve finale gaat woensdag tussen Manchester City en Real Madrid. De koploper van de Premier League won vorige week het thuisduel met 4-3.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.
55 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
8 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
9 uur geleden