Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Klopp verrast over terugkeer naar drie wissels

Trainer Klopp verrast over terugkeer naar drie wissels

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp is "verrast" door het besluit van de Premier League om terug te keren naar de regel waarbij 'slechts' drie wissels zijn toegestaan. Vorig seizoen mochten de clubs tijdens het restant van de Premier League, na de gedwongen coronapauze, nog vijf keer wisselen.

De aanpassing van de regel werd gedaan om de spelers minder te belasten met het oog op de al drukke kalender, die door het coronavirus nóg voller werd. Tevens mochten clubs twintig in plaats van achttien spelers selecteren voor een wedstrijd. Veel competities hanteren die regel ook na de zomer, maar in Engeland werd teruggekeerd naar de oude regel.

"Ik dacht vanuit gezond verstand dat we ook dit jaar, en dan alleen dit jaar, een selectie van twintig spelers en vijf wissels zouden hebben. Ik weet niet waarom we het moesten bespreken. Heel Europa doet het", aldus Klopp.

"Ik was echt verrast toen ik hoorde dat de competitie de regel besloot terug te draaien. Het gaat om het welzijn van de spelers en het gaat erom dat de kwaliteit van alle teams gewaarborgd blijft."

Liverpool opent het nieuwe seizoen zaterdag met een thuiswedstrijd tegen Leeds United.

Meer uit Voetbal

NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

16 minuten geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

3 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

3 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

5 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

8 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

21 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

21 uur geleden