Trainer Klopp van Liverpool: programma soms misdadig
LONDEN (ANP) - Volgens trainer Jürgen Klopp van Liverpool is het programma dat sommige clubs in de Premier League rond de feestdagen moeten afwerken bijna misdadig. "Sommige teams moeten in 48 uur twee wedstrijden spelen. Dat kan echt niet", aldus de Duitser.
Liverpool speelt donderdagavond tegen achtervolger Leicester City. De volgende wedstrijd van de koploper, die vorige week in Doha de wereldtitel veroverde, is zondag tegen Wolverhampton. Dat is nog enigszins te doen. Maar bijvoorbeeld Manchester City heeft vrijdag (Wolverhampton) en vervolgens zondag (Sheffield United) duels op het programma staan.
"Bij ons zit er een dag meer tussen", zegt Klopp. "Dat voelt als vakantie. Het is echter absoluut onverantwoord om clubs binnen twee dagen weer te laten spelen. Het gaat om de gezondheid van de spelers. Deze belasting is te groot."
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
10 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
13 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
13 uur geleden