Trainer Klopp van Liverpool: programma soms misdadig
LONDEN (ANP) - Volgens trainer Jürgen Klopp van Liverpool is het programma dat sommige clubs in de Premier League rond de feestdagen moeten afwerken bijna misdadig. "Sommige teams moeten in 48 uur twee wedstrijden spelen. Dat kan echt niet", aldus de Duitser.
Liverpool speelt donderdagavond tegen achtervolger Leicester City. De volgende wedstrijd van de koploper, die vorige week in Doha de wereldtitel veroverde, is zondag tegen Wolverhampton. Dat is nog enigszins te doen. Maar bijvoorbeeld Manchester City heeft vrijdag (Wolverhampton) en vervolgens zondag (Sheffield United) duels op het programma staan.
"Bij ons zit er een dag meer tussen", zegt Klopp. "Dat voelt als vakantie. Het is echter absoluut onverantwoord om clubs binnen twee dagen weer te laten spelen. Het gaat om de gezondheid van de spelers. Deze belasting is te groot."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd om de thuiswedstrijd tegen Ferencváros tot een goed einde te brengen. De ploeg van trainer John van den Brom ging met 1-2 onderuit in een nagenoeg volle Veste.
6 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Ajax is goed aan het nieuwe Europese seizoen begonnen. De club was in een uitwedstrijd veel te sterk voor FK Vojvodina (1-4) en heeft een goede uitgangspositie voor de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA voor een plek in de derde voorronde van de Conference League.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong stelt in een verklaring op Instagram dat zijn knieblessure op het WK "ernstiger was dan gedacht". De middenvelder van FC Barcelona speelde door met de kwetsuur omdat hij na informatie van de artsen van Oranje in de veronderstelling was dat het niet kon verergeren.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst staat om 20.00 uur aan de aftrap van het thuisduel van FC Twente met Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League. De spits is transfervrij overgekomen van Ajax en nam maar een korte vakantie na zijn optreden met Oranje op het WK.
7 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Daley Blind begint met Ajax om 20.00 uur aan de uitwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League. Hij vormt in het Servische Novi Sad een defensie met Lucas Rosa, Aaron Bouwman, Owen Wijndal en doelman Maarten Paes.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Elliot Anderson helemaal afgerond. De 23-jarige middenvelder heeft zich voor vijf jaar verbonden aan zijn nieuwe club.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Nikolas Brandis aangetrokken. De 21-jarige linksback komt over van AS Trenčín en heeft een vierjarig contract ondertekend.
10 uur geleden