Trainer Klopp twee jaar langer bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Jürgen Klopp heeft zijn contract bij Liverpool met twee jaar verlengd. De Duitse trainer ligt nu tot medio 2024 vast bij de winnaar van de Champions League. Klopp had eerder laten doorschemeren dat hij na het aflopen van zijn contract in 2022 misschien wel een jaartje rust zou nemen.
De 52-jarige Duitser werkt sinds 2015 bij Liverpool. Met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum in de ploeg wonnen de 'Reds' afgelopen seizoen de Champions League. Dit seizoen staat de ploeg van Klopp royaal aan kop in de Premier League. Liverpool won vijftien van de zestien competitieduels en heeft acht punten voorsprong op de eerste achtervolger, Leicester City. Titelverdediger Manchester City staat al veertien punten achter.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."
32 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.
34 minuten geledenINGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.
2 uur geledenROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.
4 uur geledenTORONTO (ANP) - Cyle Larin was de grote man bij Canada in het eerste duel op het WK met Bosnië en Herzegovina. De oud-aanvaller van Feyenoord mocht invallen in Toronto en bezorgde zijn ploeg het eerste punt ooit op een WK (1-1).
7 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko en mist mogelijk ook de twee daaropvolgende groepswedstrijden tegen Haïti en Schotland. De 34-jarige aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure.
7 uur geledenTORONTO (ANP) - Gastland Canada heeft zijn openingswedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch moest in een uitverkocht Toronto Stadium genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina.
8 uur geleden