Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Klopp tempert optimisme over trainingsbeelden Van Dijk

Trainer Klopp tempert optimisme over trainingsbeelden Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool heeft de euforie ronde bemoedigende trainingsbeelden van Virgil van Dijk enigszins getemperd. De verdediger deelde op sociale media een filmpje waarop hij helemaal los ging op een hometrainer. "Het gaat relatief goed met hem, maar het gaat nog wel even duren", zei de Duitse coach.

Van Dijk herstelt van een zware knieblessure, die hij halverwege oktober tijdens een stadsderby met Everton opliep. "Ik ben blij als ik dit soort video's zie, want het laat me zien dat Virgil progressie boekt", reageerde Klopp vrijdag op een persconferentie. "Maar hij zal nog veel tijd nodig hebben, dat is de waarheid. Ik had graag iets anders gezegd, maar dit zijn helaas de feiten."

Liverpool heeft nooit een prognose voor het volledige herstel Van Dijk gegeven. Bondscoach Frank de Boer van het Nederlands elftal sluit niet uit dat de deelname van zijn aanvoerder aan het EK van komende zomer een race tegen de klok gaat worden.

Meer uit Voetbal

Veel lof voor ervaren Ronaldo na winst Nations League

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - De Portugese bondscoach Roberto Martínez was, nadat zijn ploeg in München ten koste van Spanje de finale van de Nations League had gewonnen, vol lof over zijn routinier Cristiano Ronaldo. "Een aanvoerder met zijn ervaring, is essentieel om te tonen wat nodig is om te winnen", sprak Martínez, die de 40-jarige aanvaller in de reguliere speeltijd de 2-2 had zien maken. Portugal zegevierde na strafschoppen.

10 minuten geleden
Portugal klopt Spanje in finale Nations League na strafschoppen

MÜNCHEN (ANP) - Portugal heeft voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De ploeg van bondscoach Roberto Martínez versloeg Spanje in München na strafschoppen. Het duel was na negentig minuten in 2-2 geëindigd, in de verlenging werd niet gescoord. De Spanjaard Álvaro Morata was de enige voetballer die miste vanaf elf meter.

9 uur geleden
Lewandowski weigert nog voor Polen uit te komen

WARSCHAU (ANP/DPA) - Topaanvaller Robert Lewandowski heeft een crisis veroorzaakt rond de nationale voetbalploeg van Polen. De spits van FC Barcelona weigert nog voor zijn land uit te komen zolang Michal Probierz de bondscoach is. Polen is een van de tegenstanders van Nederland in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar.

10 uur geleden
Bij Feyenoord ontslagen coach Priske terug bij Sparta Praag

PRAAG (ANP) - Brian Priske gaat weer als trainer aan de slag bij Sparta Praag. Dat meldt de Tsjechische club op de website. Priske begon het afgelopen seizoen als coach van Feyenoord. De 48-jarige Deen werd door de wisselvallige prestaties in Rotterdam in februari ontslagen. Na een korte interim-periode met Pascal Bosschaart werd nog diezelfde maand Robin van Persie gepresenteerd als opvolger van Priske.

10 uur geleden
Brons voor Frankrijk in Nations League na zege op Duitsland

STUTTGART (ANP) - De nationale voetbalploeg van Frankrijk heeft brons veroverd in de Nations League. Het Franse elftal van bondscoach Didier Deschamps won in Stuttgart de wedstrijd om de derde plaats van Duitsland met 2-0.

16 uur geleden
Spalletti vertrekt als bondscoach Italië na nederlaag tegen Noren

REGGIO EMILIA (ANP) - De Italiaanse voetbalbond gaat op zoek naar een nieuwe bondscoach. Luciano Spalletti, die die functie sinds september 2023 vervult, zit maandag in het WK-kwalificatieduel met Moldavië voor het laatst op de bank. Dat bevestigde de 66-jarige trainer tijdens een persconferentie.

17 uur geleden
Depay is niet zo bezig met titel beste topscorer ooit van Oranje

HELSINKI (ANP) - Memphis Depay is naar eigen zeggen niet zo bezig met de titel van topscorer aller tijden van Oranje. Maar dinsdagavond tegen Malta kan het zomaar gebeuren. Twee treffers in Groningen volstaan om Robin van Persie te evenaren, die met vijftig doelpunten nog steeds de productiefste international van Nederland is. "Het zou kunnen", zei de spits van Corinthians na een uitzege op Finland (0-2) in de WK-kwalificatie. "Scoren voor Oranje is altijd leuk."

1 dag geleden