Trainer Klopp: Salah blijft gewoon bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Mohamed Salah speelt voorlopig nog gewoon bij Liverpool. De Egyptische aanvaller is volgens trainer Jürgen Klopp gelukkig en ziet geen reden te vertrekken.
Vorige week gaf de 28-jarige Salah een interview in Spanje en daarin zei de Egyptenaar dat hij Real Madrid en FC Barcelona twee geweldige clubs vindt. "Wie weet wat er in de toekomst gebeurt", aldus Salah.
Dat leidde tot speculaties. Salah zou ontevreden zijn omdat Trent Alexander-Arnold in de Champions League-wedstrijd tegen Midtjylland de aanvoerdersband droeg.
"Mo heeft een goed humeur. Hij is echt in vorm en dat is het belangrijkste voor mij", aldus Klopp. "Er zijn vanmorgen geen foto's van de training genomen. Als dat wel was gebeurd, had je hem kunnen zien lachen. Hij genoot."
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Folarin Balogun wist dat het omzetten van zijn schorsing op het WK voetbal tot ophef zou leiden. Dat zei de spits van het Amerikaanse elftal in een interview met nieuwszender CBS. Zijn schorsing van één wedstrijd werd voorafgaand aan de achtste finale tegen België door de FIFA omgezet in een voorwaardelijke schorsing, na bemoeienis van de Amerikaanse president Donald Trump.
2 uur geledenATLANTA (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld om de halve finale op het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië in goede banen te leiden. De 44-jarige Elfath had eerder de leiding over het duel van het Nederlands elftal met Japan in de groepsfase van het toernooi.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.
1 dag geledenATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.
1 dag geleden