Trainer Klopp: Salah blijft gewoon bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Mohamed Salah speelt voorlopig nog gewoon bij Liverpool. De Egyptische aanvaller is volgens trainer Jürgen Klopp gelukkig en ziet geen reden te vertrekken.
Vorige week gaf de 28-jarige Salah een interview in Spanje en daarin zei de Egyptenaar dat hij Real Madrid en FC Barcelona twee geweldige clubs vindt. "Wie weet wat er in de toekomst gebeurt", aldus Salah.
Dat leidde tot speculaties. Salah zou ontevreden zijn omdat Trent Alexander-Arnold in de Champions League-wedstrijd tegen Midtjylland de aanvoerdersband droeg.
"Mo heeft een goed humeur. Hij is echt in vorm en dat is het belangrijkste voor mij", aldus Klopp. "Er zijn vanmorgen geen foto's van de training genomen. Als dat wel was gebeurd, had je hem kunnen zien lachen. Hij genoot."
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
5 minuten geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
17 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
17 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
18 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
18 uur geleden