Trainer Klopp: Salah blijft gewoon bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Mohamed Salah speelt voorlopig nog gewoon bij Liverpool. De Egyptische aanvaller is volgens trainer Jürgen Klopp gelukkig en ziet geen reden te vertrekken.
Vorige week gaf de 28-jarige Salah een interview in Spanje en daarin zei de Egyptenaar dat hij Real Madrid en FC Barcelona twee geweldige clubs vindt. "Wie weet wat er in de toekomst gebeurt", aldus Salah.
Dat leidde tot speculaties. Salah zou ontevreden zijn omdat Trent Alexander-Arnold in de Champions League-wedstrijd tegen Midtjylland de aanvoerdersband droeg.
"Mo heeft een goed humeur. Hij is echt in vorm en dat is het belangrijkste voor mij", aldus Klopp. "Er zijn vanmorgen geen foto's van de training genomen. Als dat wel was gebeurd, had je hem kunnen zien lachen. Hij genoot."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
13 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
13 uur geleden