Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Klopp probeert euforie bij Liverpool wat te temperen

Trainer Klopp probeert euforie bij Liverpool wat te temperen

LONDEN (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp probeerde de euforie bij Liverpool na de zege bij Arsenal in de Premier League (0-2) wat te temperen. Dankzij doelpunten van Diogo Jota en Roberto Firmino verkleinde de nummer 2 de achterstand op koploper Manchester City tot 1 punt.

Klopp omschreef het momentum van Liverpool, dat de laatste negen competitiewedstrijden won, als "een fragiele bloem". Liverpool is naast de competitie ook nog actief in onder meer de Champions League. "We spelen om de drie of vier dagen. Dat ritme is goed, we willen op alle fronten meedoen. Maar de tegenstanders zijn allemaal van kwaliteit."

In Engeland wordt met verlangen vooruit gekeken naar de topper tussen Manchester City en Liverpool op 10 april. Dat duel is mogelijk beslissend in de titelstrijd. "De afgelopen jaren hebben we elkaar tot grote hoogte gestuwd, maar ik denk nog niet veel aan dat duel. Dat is echt zo", aldus Klopp, die dit weekeinde met Liverpool in de kwartfinales van de FA Cup tegen Nottingham Forest speelt en na de interlandbreak ook eerst nog Watford treft.

Meer uit Voetbal

Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

3 uur geleden
NAC neemt na degradatie afscheid van drie leden technische staf

BREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.

4 uur geleden
Willem II-fans blijven niet welkom bij play-offduel in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.

4 uur geleden
Schotland met veel ervaring naar eerste WK in 28 jaar

GLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.

5 uur geleden
FC Groningen-fans toch welkom in Volendam voor duel met Ajax

VOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.

6 uur geleden
Bild: Neuer keert tijdens WK terug als keeper bij Duitsland

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.

7 uur geleden
Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

18 uur geleden