
Trainer Klopp probeert euforie bij Liverpool wat te temperen
LONDEN (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp probeerde de euforie bij Liverpool na de zege bij Arsenal in de Premier League (0-2) wat te temperen. Dankzij doelpunten van Diogo Jota en Roberto Firmino verkleinde de nummer 2 de achterstand op koploper Manchester City tot 1 punt.
Klopp omschreef het momentum van Liverpool, dat de laatste negen competitiewedstrijden won, als "een fragiele bloem". Liverpool is naast de competitie ook nog actief in onder meer de Champions League. "We spelen om de drie of vier dagen. Dat ritme is goed, we willen op alle fronten meedoen. Maar de tegenstanders zijn allemaal van kwaliteit."
In Engeland wordt met verlangen vooruit gekeken naar de topper tussen Manchester City en Liverpool op 10 april. Dat duel is mogelijk beslissend in de titelstrijd. "De afgelopen jaren hebben we elkaar tot grote hoogte gestuwd, maar ik denk nog niet veel aan dat duel. Dat is echt zo", aldus Klopp, die dit weekeinde met Liverpool in de kwartfinales van de FA Cup tegen Nottingham Forest speelt en na de interlandbreak ook eerst nog Watford treft.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.
8 minuten geledenLEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR/AFP) - Het Spaanse Openbaar Ministerie doet onderzoek naar een klacht tegen sterspeler Lamine Yamal van FC Barcelona. De voetballer zou als entertainment mensen met dwerggroei hebben ingehuurd op het feest ter ere van zijn 18e verjaardag.
5 uur geleden