
Trainer Klopp mist Alisson en Fabinho en hekelt beleid Watford
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool kan zaterdag tegen Watford niet beschikken over keeper Alisson en middenvelder Fabinho. Het Braziliaanse duo vliegt vanuit Zuid-Amerika door naar Madrid voor de naderende wedstrijd in de Champions League tegen Atlético Madrid.
"Ik ben niet boos. Maar iemand heeft bepaald dat Brazilië op donderdag zou spelen en wij op zaterdagmiddag. Daar hebben we geen invloed op", zei Klopp, die met Liverpool nog zonder succes een verzoek had ingediend tot verplaatsing van het duel met Watford. "Atlético komt dit weekend niet in actie en dat zou hier nooit gebeuren. We wisten dit al een tijdje en hebben besloten dat die jongens rechtstreeks gaan."
Bij Watford maakt trainer Claudio Ranieri zijn debuut. "Ik heb veel waardering voor Ranieri. Maar als trainer is het heel moeilijk om te zien hoe Watford met trainers omgaat", zei Klopp. "Je hebt net de naam van een nieuwe collega leren kennen of hij is alweer vertrokken. Ik vind dat niet leuk en dat moet ik eens zeggen. Ik werk hier nu zes jaar en ik weet niet hoeveel trainers ik al ben tegengekomen op de bank van Watford."
Liverpool staat tweede in de Premier League met 15 punten na zeven duels. Chelsea heeft 1 punt meer.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.
9 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
22 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
23 uur geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
1 dag geledenBOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.
1 dag geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.
1 dag geleden