
Trainer Klopp: Liverpool heeft fouten Leipzig goed afgestraft
BOEDAPEST (ANP) - Jürgen Klopp was een tevreden trainer na de winst van zijn Liverpool op Leipzig (0-2) in het eerste duel van de achtste finales van de Champions League. "We hebben ze gedwongen tot fouten", zei hij. "En die hebben we afgestraft."
Mohamed Salah en Sadio Mané straften na rust slecht verdedigen van Leipzig genadeloos af. Liverpool kon wel een succesje gebruiken na drie competitienederlagen op rij tegen Brighton & Hove Albion (0-1), Manchester City (1-4) en Leicester City (3-1).
"Leipzig kan een monster zijn", zei Klopp. "Ze kunnen fysiek heel sterk zijn, dat zie je wekelijks in de Bundesliga. Maar wij hebben ze onder controle kunnen houden. Dat is een compliment waard."
Meer uit Voetbal
LEUVEN (ANP) - Keepster Jacintha Weimar was trots dat ze haar debuut had mogen maken in het Nederlands elftal. Ze hield echter vooral een teleurgesteld gevoel over aan de 2-1-nederlaag bij België in de Nations League.
1 uur geledenLEUVEN (ANP) - De Nederlandse voetbalsters hebben in de Nations League verloren van België. In Leuven ging de ploeg van bondscoach Andries Jonker onderuit met 2-1.
4 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft zijn koppositie in de Keuken Kampioen Divisie verstevigd met een ruime zege op FC Den Bosch. De Limburgers wonnen met 4-1 in het eigen stadion. Maximilian Schmid, Enrique Peña Zauner, Lennerd Daneels en Metehan Güclü scoorden voor de ploeg uit Kerkrade.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft Fortuna Sittard de eerste nederlaag van het seizoen toegebracht. In de Adelaarshorst in Deventer werd het 3-0 voor de thuisploeg door treffers van Oliver Edvardsen, Sylla Sow en Philippe Rommens.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ayase Ueda kan zondag mogelijk met Feyenoord tegen Ajax uitkomen. Trainer Arne Slot beslist zaterdag na de training of hij de Japanse aanvaller mee naar de Johan Cruijff ArenA neemt.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot zegt het niet zo veel dat Feyenoord zondag als grote favoriet aan de uitwedstrijd tegen Ajax begint. "Ik ben nooit zo bezig met de favorietenrol", zei hij. "Je wint geen wedstrijden omdat je favoriet bent. Uit naar Ajax is een van de moeilijkste wedstrijden van het seizoen, ongeacht hoe Ajax in de wedstrijd zit. We hebben daar de laatste achttien jaar geloof ik eenmaal gewonnen. We hebben het vaak lastig daar. Dat geldt ook voor uitduels met FC Utrecht en Sparta."
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting van FC Twente kan zondag in de wedstrijd tegen RKC Waalwijk niet beschikken over Naci Ünüvar. Hij heeft tijdens de training een blessure opgelopen. De van Ajax gehuurde Ünüvar maakte vorige week de derde treffer in het duel met de Amsterdamse club, dat FC Twente met 3-1 won.
12 uur geleden