Trainer Klopp is tevreden over prestaties en spel van Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp kan tot dusver leven met de prestaties van Liverpool dit seizoen. "Ik denk dat we nog wel een paar punten meer hadden kunnen hebben", zei hij in de aanloop naar de uitwedstrijd van zaterdag tegen Crystal Palace. "Maar al met al staan we er goed voor."
Liverpool is de nummer 2 van de Premier League en heeft 2 punten minder dan koploper Arsenal. Landskampioen Manchester City heeft een achterstand van 6 punten op de lijstaanvoerder uit Londen.
"Het is even wennen dat City nu niet bovenaan staat met een voorsprong van 10 punten op de nummer 2", zei de trainer van Virgil van Dijk en Cody Gakpo. "Maar nu doet Arsenal het heel goed. Je ziet ook dat veel ploegen met blessures kampen door het drukke programma."
Klopp kan zaterdag geen beroep doen op zijn geblesseerde middenvelder Alexis Mac Allister. Het is nog onzeker of Alisson het doel van Liverpool kan verdedigen. Joel Matip heeft een zware knieblessure opgelopen en komt dit seizoen mogelijk niet meer in actie.
Meer uit Voetbal
ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
15 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
36 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
44 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
49 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.
50 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.
51 minuten geledenBREDA (ANP) - Youri Regeer begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure die hij vorige maand opliep in een thuisduel met Sparta Rotterdam. Hij krijgt de voorkeur boven Ko Itakura.
52 minuten geleden