Trainer Klopp: een van grootste Europese avonden
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp kon zijn geluk niet op na de zege van zijn Liverpool op Ajax (1-0). "Om eerlijk te zijn voelde dit als een van de grootste Europese avonden in mijn tijd hier", zei hij. "Zonder onze fans was dit een van de meest belangrijke en meest moeilijke wedstrijden."
Liverpool kwalificeerde zich ondanks een overvolle ziekenboeg voor de achtste finales van de Champions League. "Het was heel lastig, maar de jongens hebben zich in de wedstrijd geknokt", zei Klopp. "Andy Robertson kreeg een harde tik op zijn enkel, maar knokte verder. Jordan Henderson had last van zijn rug en Georginio Wijnaldum, ik heb gewoon geen woorden voor hem. Ik ben heel trots, ook op Curtis Jones. Hij maakte het winnende doelpunt."
Aanvoerder Jordan Henderson was ook zeer te spreken over het optreden van Liverpool. "We hebben echt alles gegeven en hadden vaker uit onze counters kunnen scoren. We hebben last van blessures, maar zijn nog steeds een eenheid."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden