Trainer Klopp: een van grootste Europese avonden
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp kon zijn geluk niet op na de zege van zijn Liverpool op Ajax (1-0). "Om eerlijk te zijn voelde dit als een van de grootste Europese avonden in mijn tijd hier", zei hij. "Zonder onze fans was dit een van de meest belangrijke en meest moeilijke wedstrijden."
Liverpool kwalificeerde zich ondanks een overvolle ziekenboeg voor de achtste finales van de Champions League. "Het was heel lastig, maar de jongens hebben zich in de wedstrijd geknokt", zei Klopp. "Andy Robertson kreeg een harde tik op zijn enkel, maar knokte verder. Jordan Henderson had last van zijn rug en Georginio Wijnaldum, ik heb gewoon geen woorden voor hem. Ik ben heel trots, ook op Curtis Jones. Hij maakte het winnende doelpunt."
Aanvoerder Jordan Henderson was ook zeer te spreken over het optreden van Liverpool. "We hebben echt alles gegeven en hadden vaker uit onze counters kunnen scoren. We hebben last van blessures, maar zijn nog steeds een eenheid."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
40 minuten geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens moet het voorlopig zonder aanvoerder Jordy Clasie stellen. De 34-jarige middenvelder is geopereerd aan zijn enkel. Dat zei Martens in aanloop naar het Eredivisieduel met sc Heerenveen van zondag, op de website van de Alkmaarse club.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. "We hebben er in de interlandperiode geen blessures bijgekregen", sprak de coach, die vrijdag zijn 62e verjaardag viert, op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven. Alleen de langdurig geblesseerden Ruben van Bommel en Alassane Pléa ontbreken.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst kan zaterdag met Ajax tegen Excelsior spelen. "Hij heeft de afgelopen dagen voluit getraind en is fit", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie op sportpark De Toekomst van de club uit Amsterdam.
5 uur geleden