Trainer Klopp: een van grootste Europese avonden
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp kon zijn geluk niet op na de zege van zijn Liverpool op Ajax (1-0). "Om eerlijk te zijn voelde dit als een van de grootste Europese avonden in mijn tijd hier", zei hij. "Zonder onze fans was dit een van de meest belangrijke en meest moeilijke wedstrijden."
Liverpool kwalificeerde zich ondanks een overvolle ziekenboeg voor de achtste finales van de Champions League. "Het was heel lastig, maar de jongens hebben zich in de wedstrijd geknokt", zei Klopp. "Andy Robertson kreeg een harde tik op zijn enkel, maar knokte verder. Jordan Henderson had last van zijn rug en Georginio Wijnaldum, ik heb gewoon geen woorden voor hem. Ik ben heel trots, ook op Curtis Jones. Hij maakte het winnende doelpunt."
Aanvoerder Jordan Henderson was ook zeer te spreken over het optreden van Liverpool. "We hebben echt alles gegeven en hadden vaker uit onze counters kunnen scoren. We hebben last van blessures, maar zijn nog steeds een eenheid."
Meer uit Voetbal
WATFORD (ANP) - Myron Boadu heeft vlak voor het sluiten van de Engelse transfermarkt een contract getekend bij het Engelse Watford. De 25-jarige aanvaller vertrok eerder deze zomer transfervrij bij PSV.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Luuk Brouwers vertrekt bij sc Heerenveen. De 28-jarige middenvelder had in Friesland nog een contract van een jaar, maar vertrekt naar het Cypriotische Omonia Nicosia. Op Cyprus tekent hij een contract van twee jaar, met een optie voor nog een jaar.
3 uur geledenIPSWICH (ANP) - Zian Flemming speelt ook dit jaar in de Premier League. De 28-jarige aanvaller verruilt het gedegradeerde Burnley voor Ipswich Town. De transfer werd vlak voor het sluiten van de Engelse transfermarkt afgerond.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Verdediger Thilo Kehrer speelt de rest van het seizoen voor Ajax. De 29-jarige Duitser wordt per direct gehuurd van AS Monaco.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Enzo Fernández (25) heeft zijn transfer van Chelsea naar Manchester City afgerond. De middenvelder heeft een contract voor vijf jaar getekend. City betaalt naar verluidt een bedrag van 125 miljoen pond (145 miljoen euro) voor de diensten van de Argentijn. Dat betekent een evenaring van de Engelse toptransfer van Aleksander Isak van Newcastle United naar Liverpool uit 2025.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Quinten Timber heeft Olympique Marseille verruild voor Crystal Palace. De 25-jarige middenvelder rondde zijn transfer af nipt voor het sluiten van de Franse en Engelse transfermarkt. In Londen heeft Timber een contract getekend tot 2031.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de Duitse aanvaller Nick Woltemade en middenvelder Pape Sarr uit Senegal naar Turijn gehaald. Woltemade wordt voor een seizoen gehuurd van Newcastle United, terwijl Sarr overkomt van Tottenham Hotspur. De Canadese aanvaller Jonathan David verruilt Juventus op huurbasis voor Atlético Madrid.
17 uur geleden