Trainer Klopp aast op revanche met Liverpool tegen Everton
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp kijkt met vertrouwen uit naar de stadsderby van zijn Liverpool van zaterdagmiddag tegen Everton. "We hebben tijdens onze laatste wedstrijd een enorme klap in ons gezicht gehad", doelt hij op de afgang van twee weken geleden tegen Aston Villa (7-2). "We zijn weer wakker."
"Ik denk dat het duel met Aston Villa onze belangrijkste wedstrijd van het seizoen is geweest", vervolgde Klopp. "Het ging misschien wel te goed en te makkelijk", verwees hij naar de landstitel en successen in de Champions League.
Everton is na vier duels nog zonder puntenverlies in de Premier League. Virgil van Dijk, Georginio Wijnaldum en hun ploeggenoten volgen op drie punten. LIverpool is woensdag de tegenstander van Ajax in de Johan Cruijff ArenA voor het eerste duel in de poulefase van de Champions League.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
7 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
7 uur geleden