Trainer Klopp aast op revanche met Liverpool tegen Everton
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp kijkt met vertrouwen uit naar de stadsderby van zijn Liverpool van zaterdagmiddag tegen Everton. "We hebben tijdens onze laatste wedstrijd een enorme klap in ons gezicht gehad", doelt hij op de afgang van twee weken geleden tegen Aston Villa (7-2). "We zijn weer wakker."
"Ik denk dat het duel met Aston Villa onze belangrijkste wedstrijd van het seizoen is geweest", vervolgde Klopp. "Het ging misschien wel te goed en te makkelijk", verwees hij naar de landstitel en successen in de Champions League.
Everton is na vier duels nog zonder puntenverlies in de Premier League. Virgil van Dijk, Georginio Wijnaldum en hun ploeggenoten volgen op drie punten. LIverpool is woensdag de tegenstander van Ajax in de Johan Cruijff ArenA voor het eerste duel in de poulefase van de Champions League.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.
33 minuten geledenGDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
22 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
1 dag geleden