Trainer Keizer wint met Al Jazira openingsduel WK voor clubs
ABU DHABI (ANP) - Voetbaltrainer Marcel Keizer is het WK voor clubs goed begonnen. Zijn club Al Jazira uit Abu Dhabi schakelde in de eerste ronde gemakkelijk AS Pirae, dat afkomstig is van Tahiti, uit. De wedstrijd was de eerste van het WK en eindigde in 4-1. Later stroomt onder meer Champions League-winnaar Chelsea nog in in het toernooi, dat in de Verenigde Arabische Emiraten wordt gehouden.
De ploeg van Keizer leidde bij rust al met 3-0. In de tweede helft werd aan beide kanten nog één keer gescoord.
Keizer is sinds 2019 trainer van Al Jazira, de kampioen van de Verenigde Arabische Emiraten. Keizer begon het seizoen 2018-2019 ook al als coach van de club, maar vertrok halverwege dat seizoen naar Sporting uit Lissabon. Daar werd hij ontslagen. Eerder was Keizer trainer van onder meer Cambuur en Ajax.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
5 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
5 uur geleden