Trainer Keizer wint met Al Jazira openingsduel WK voor clubs
ABU DHABI (ANP) - Voetbaltrainer Marcel Keizer is het WK voor clubs goed begonnen. Zijn club Al Jazira uit Abu Dhabi schakelde in de eerste ronde gemakkelijk AS Pirae, dat afkomstig is van Tahiti, uit. De wedstrijd was de eerste van het WK en eindigde in 4-1. Later stroomt onder meer Champions League-winnaar Chelsea nog in in het toernooi, dat in de Verenigde Arabische Emiraten wordt gehouden.
De ploeg van Keizer leidde bij rust al met 3-0. In de tweede helft werd aan beide kanten nog één keer gescoord.
Keizer is sinds 2019 trainer van Al Jazira, de kampioen van de Verenigde Arabische Emiraten. Keizer begon het seizoen 2018-2019 ook al als coach van de club, maar vertrok halverwege dat seizoen naar Sporting uit Lissabon. Daar werd hij ontslagen. Eerder was Keizer trainer van onder meer Cambuur en Ajax.
Meer uit Voetbal
AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
5 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
55 minuten geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
4 uur geledenSINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
1 dag geleden