Trainer Keizer haalt Kuwas naar Al Jazira
ABU DHABI (ANP) - Trainer Marcel Keizer krijgt bij Al Jazira versterking van Brandley Kuwas. De voetbalclub uit de Verenigde Arabische Emiraten huurt de 28-jarige aanvaller voor de rest van het seizoen van Al Nasr. De ploeg van Keizer staat in de Arabische Golf League op de tweede plaats, met 3 punten meer dan Al Nasr.
Kuwas ging in 2019 van Heracles naar de Verenigde Arabische Emiraten. De aanvaller was een van de smaakmakers in Almelo. In zijn laatste jaar voor Heracles tekende Kuwas in de Eredivisie voor tien doelpunten en tien assists. Hij was tijdens zijn eerste seizoen in Almelo even in beeld voor het Nederlands elftal. Kuwas had eind 2016 ook contact met de toenmalige bondscoach Danny Blind. De Noord-Hollander besloot uiteindelijk zelf om international van Curaçao te worden.
Hoewel Kuwas bij Al Nasr regelmatig aan spelen toekwam, moest hij toch vertrekken omdat de club na het aantrekken van een Oezbeek de limiet voor het aantal buitenlanders in de selectie had overschreden.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
7 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
8 uur geleden