Trainer Keizer haalt Kuwas naar Al Jazira
ABU DHABI (ANP) - Trainer Marcel Keizer krijgt bij Al Jazira versterking van Brandley Kuwas. De voetbalclub uit de Verenigde Arabische Emiraten huurt de 28-jarige aanvaller voor de rest van het seizoen van Al Nasr. De ploeg van Keizer staat in de Arabische Golf League op de tweede plaats, met 3 punten meer dan Al Nasr.
Kuwas ging in 2019 van Heracles naar de Verenigde Arabische Emiraten. De aanvaller was een van de smaakmakers in Almelo. In zijn laatste jaar voor Heracles tekende Kuwas in de Eredivisie voor tien doelpunten en tien assists. Hij was tijdens zijn eerste seizoen in Almelo even in beeld voor het Nederlands elftal. Kuwas had eind 2016 ook contact met de toenmalige bondscoach Danny Blind. De Noord-Hollander besloot uiteindelijk zelf om international van Curaçao te worden.
Hoewel Kuwas bij Al Nasr regelmatig aan spelen toekwam, moest hij toch vertrekken omdat de club na het aantrekken van een Oezbeek de limiet voor het aantal buitenlanders in de selectie had overschreden.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).
51 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.
52 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.
1 uur geledenGSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.
1 uur geledenERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.
1 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste oefenwedstrijd onder de nieuwe coach Giovanni van Bronckhorst gewonnen van FC Dordrecht. In het stadion van Dordrecht wonnen de Rotterdammers met 6-0.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - In drie uitverkochte bioscoopzalen in Rotterdam keken in de nacht van vrijdag op zaterdag 1150 supporters van het Kaapverdische voetbalelftal naar de WK-wedstrijd uit de zestiende finales tegen Argentinië. Dat die eindigde in 3-2 voor de Argentijnen, mocht volgens organisator Jorge da Veiga de pret niet drukken. "Wij zien het alsof wij het WK hebben gewonnen."
11 uur geleden