
Trainer Jansen wil met AZ ambities waarmaken
EINDHOVEN (ANP) - Pascal Jansen was een tevreden trainer na de uitzege van zijn AZ bij PSV (1-3). "We willen onze ambities waarmaken en dan moet je ook deze wedstrijden winnen", zei de coach van AZ bij ESPN.
"Je kent de ambities van de club", zei Jansen, die zijn ploeg de vijfde positie van de Eredivisie stevig in handen zag nemen. "We willen bij de top vier horen. Daar hebben we nu uitzicht op. Maar er zit nog meer in en daar gaan we voor. Er komen nog meer grote wedstrijden aan. Laat dit een goed signaal zijn voor de rest van de maand."
AZ heeft nu 4 punten minder dan koploper Ajax, dat donderdag nog tegen FC Twente speelt. Calvin Stengs, goed voor de 1-3 tegen PSV, ziet zijn ploeg dit seizoen nog wel om de landstitel strijden. "Ik denk dat heel veel mensen aanvankelijk dachten dat we al te veel punten hadden weggegeven. Maar ik denk dat we sowieso gaan meedoen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Stadion Anfield van Liverpool is maandag kort voor aanvang van de eerste van twee oefenwedstrijden tegen Athletic Club ontruimd. Volgens berichten in de media was een alarm de reden voor de ontruiming. Enkele fans van de Engelse landskampioen hadden al hun plaatsen ingenomen, maar werden vervolgens verzocht het stadion te verlaten.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept aanhangers van de club op om donderdag naar de rechtbank in Utrecht te komen. Daar dient dan om 13.30 uur een kort geding van de Arnhemse club tegen de KNVB om het afnemen van de proflicentie terug te draaien. Vorige week stelde de beroepscommissie Vitesse in het ongelijk nadat de voetbalclub een uitspraak van de licentiecommissie had aangevochten.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Rick Meissen verlaat Sparta Rotterdam voor Excelsior. De 23-jarige verdediger heeft overeenstemming bereikt over een tweejarig contract bij de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
14 uur geledenNYON (ANP) - Als Feyenoord het tweeluik met Fenerbahçe wint, strijdt de club in de play-offs tegen Benfica of OGC Nice om een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft de loting op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon bepaald.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Chuba Akpom staat plotseling in de belangstelling van meerdere Engelse clubs. Volgens Sky Sports wil Ipswich Town de spits van Ajax overnemen.
16 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is zonder Sébastien Haller op trainingskamp naar Saalfelden gegaan. De spits is ziek en reist mogelijk later deze week naar Oostenrijk.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Justice for Players gaat een claim indienen bij de wereldvoetbalbond FIFA, de KNVB, en nationale bonden van Duitsland, Frankrijk, België en Denemarken. Dat kondigt de Nederlandse stichting aan op de eigen website.
17 uur geleden