Trainer Jansen na dit seizoen weg bij PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle neemt na dit seizoen afscheid van trainer Johnny Jansen. De nummer 14 van de Eredivisie heeft besloten het contract niet te verlengen. Jansen (50) is bezig aan zijn tweede seizoen in Zwolle.
In zijn eerste seizoen eindigde Jansen als veertiende met PEC. "Hij heeft PEC Zwolle vorig seizoen in de Eredivisie gehouden en dat was gezien de soms moeilijke omstandigheden waarin dat gebeurde, een knappe prestatie. Toch zijn wij van mening dat het na twee jaar goed is om een nieuw gezicht voor de groep te hebben, waarmee we een volgende stap willen gaan zetten", licht technisch directeur Gerry Hamstra toe op de clubwebsite.
"Trots en dankbaar ben ik dat ik voor PEC Zwolle heb mogen werken. Ik heb hier fijne herinneringen gemaakt en dus ga ik de club met een goed gevoel verlaten. Zelf ga ik op zoek naar een andere uitdaging, waar ik de ambities van de club en die van mijzelf meer vorm kan gaan geven", reageert Jansen, oud-trainer van sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
1 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
4 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
13 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
14 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
15 uur geleden