Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Jans verlengt contract bij FC Utrecht tot zomer van 2026

Trainer Jans verlengt contract bij FC Utrecht tot zomer van 2026

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans heeft zijn contract bij FC Utrecht verlengd met een jaar. De coach is nu tot de zomer van 2026 verbonden aan de club uit de Domstad. Jans maakte het nieuws dinsdagavond tijdens een bijeenkomst in het supportershome van FC Utrecht bekend. "Ik ben nog niet klaar", zei hij.

FC Utrecht kent onder Jans de beste seizoensstart uit de clubgeschiedenis. Na elf wedstrijden staat de club tweede in de Eredivisie met twee verliespunten meer dan koploper PSV. De club moet de wedstrijd tegen Ajax nog inhalen. Jans boekte met Utrecht afgelopen vrijdag tegen Heracles Almelo zijn 250e overwinning als trainer in de Eredivisie.

Jans vertelde dat hij eerder van plan was de beslissing pas in januari te nemen. Na een goed gesprek met technisch directeur Jordy Zuidam kwam er een tweede gesprek met grootaandeelhouder Frans van Seumeren er ook bij. "Iedereen was zo ongelofelijk positief dat we elkaar de hand hebben geschud", vertelde Jans. "Die beslissing heb ik eigenlijk heel snel genomen. Veel sneller dan gedacht. Dat past ook wel een beetje bij mij als mens. De beste beslissingen in mijn leven heb ik op deze manier genomen. Impulsief en op gevoel. Deze club is aan het bouwen en daar wil ik graag onderdeel van zijn."

Zuidam is ook enthousiast over het langere verblijf van Jans. "Toen we Ron vorig jaar vroegen om in te stappen, koos hij bewust voor een contract voor twee seizoenen. Destijds waren we enorm blij dat hij zijn sabbatical voor ons wilde onderbreken. Sindsdien is er iets bijzonders ontstaan. De prestaties spreken voor zich. Met zijn ervaring en persoonlijkheid weet Ron de organisatie elke dag uit te dagen en het elftal maximaal te laten presteren. Met hem aan boord zetten we een belangrijke stap richting de toekomst."

Meer uit Voetbal

Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

4 uur geleden
Bondscoach Koeman noemt stoppen na WK 'mogelijkheid'

ZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.

6 uur geleden
NAC wijst voorstel schorsing van drie duels voor Holtby af

BREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.

6 uur geleden
Real Madrid-keeper Courtois kampt met spierblessure

MADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.

8 uur geleden
Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen duels

RABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.

10 uur geleden
Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

1 dag geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

1 dag geleden