Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Jans verlengt contract bij FC Utrecht tot zomer van 2026

Trainer Jans verlengt contract bij FC Utrecht tot zomer van 2026

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans heeft zijn contract bij FC Utrecht verlengd met een jaar. De coach is nu tot de zomer van 2026 verbonden aan de club uit de Domstad. Jans maakte het nieuws dinsdagavond tijdens een bijeenkomst in het supportershome van FC Utrecht bekend. "Ik ben nog niet klaar", zei hij.

FC Utrecht kent onder Jans de beste seizoensstart uit de clubgeschiedenis. Na elf wedstrijden staat de club tweede in de Eredivisie met twee verliespunten meer dan koploper PSV. De club moet de wedstrijd tegen Ajax nog inhalen. Jans boekte met Utrecht afgelopen vrijdag tegen Heracles Almelo zijn 250e overwinning als trainer in de Eredivisie.

Jans vertelde dat hij eerder van plan was de beslissing pas in januari te nemen. Na een goed gesprek met technisch directeur Jordy Zuidam kwam er een tweede gesprek met grootaandeelhouder Frans van Seumeren er ook bij. "Iedereen was zo ongelofelijk positief dat we elkaar de hand hebben geschud", vertelde Jans. "Die beslissing heb ik eigenlijk heel snel genomen. Veel sneller dan gedacht. Dat past ook wel een beetje bij mij als mens. De beste beslissingen in mijn leven heb ik op deze manier genomen. Impulsief en op gevoel. Deze club is aan het bouwen en daar wil ik graag onderdeel van zijn."

Zuidam is ook enthousiast over het langere verblijf van Jans. "Toen we Ron vorig jaar vroegen om in te stappen, koos hij bewust voor een contract voor twee seizoenen. Destijds waren we enorm blij dat hij zijn sabbatical voor ons wilde onderbreken. Sindsdien is er iets bijzonders ontstaan. De prestaties spreken voor zich. Met zijn ervaring en persoonlijkheid weet Ron de organisatie elke dag uit te dagen en het elftal maximaal te laten presteren. Met hem aan boord zetten we een belangrijke stap richting de toekomst."

Meer uit Voetbal

FIFA-baas: Trump reikt wereldbeker uit na finale WK voetbal

DAVOS (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze zomer de wereldbeker uitreiken aan de wereldkampioen na de finale van het WK voetbal. Dat zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens een paneldiscussie over het WK op het World Economic Forum in Davos.

3 uur geleden
FC Barcelona maand zonder geblesseerde Pedri

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is middenvelder Pedri een maand kwijt. De Spaanse international heeft een hamstringblessure opgelopen in de wedstrijd van woensdag tegen Slavia Praag in de Champions League.

4 uur geleden
Real Madrid weer voetbalclub met meeste inkomsten

LONDEN (ANP/AFP) - Real Madrid voert evenals vorig jaar de wereldranglijst aan van voetbalclubs met de meeste inkomsten. Bij de Spaanse voetbalclub kwam vorig seizoen bijna 1,2 miljard euro binnen, ondanks dat de club geen grote prijs won. FC Barcelona klom op de jaarlijks door Deloitte gepubliceerde Money League naar de tweede plaats met 975 miljoen euro, terwijl Bayern München de derde plaats inneemt met 861 miljoen euro.

8 uur geleden
Bayern zeker van achtste finale CL na zege op Union Sint-Gillis

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich met een 2-0-thuiszege op Union Sint-Gillis verzekerd van een plek bij de laatste zestien in de Champions League. Bayern staat nu tweede met 18 punten en kan in de laatste speelronde, als het op bezoek gaat bij PSV in Eindhoven, niet meer buiten de top acht belanden. Dat betekent dat de ploeg van Vincent Kompany de tussenronde in februari mag overslaan en pas in maart weer in actie komt in de achtste finale.

19 uur geleden
PSV wacht na nederlaag bij Newcastle beslissend duel met Bayern

NEWCASTLE (ANP) - PSV heeft in de Champions League nagelaten zich zo goed als zeker te plaatsen voor de tussenronde. De Eindhovenaren gingen kansloos onderuit bij Newcastle United (3-0) en zakten daardoor naar de 22e plaats met 8 punten. De nummers 9 tot en met 24 gaan naar de tussenronde.

19 uur geleden
Ajax verhuurt Van den Boomen aan het Franse Angers

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.

21 uur geleden
Atlético en Galatasaray spelen gelijk, Qarabag verslaat Frankfurt

ISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.

21 uur geleden