Trainer Jans van FC Twente wil nog niet aan Fiorentina denken
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Twente wil nog niet te veel denken aan een mogelijk tweeluik met Fiorentina in de play-offs van de Conference League. De oefenmeester beseft dat zijn ploeg donderdag voor eigen publiek met een goede uitgangspositie aan het thuisduel met FK Cukaricki van de derde voorronde begint. "Maar zij hebben zeker nog hoop om verder te gaan", waarschuwt hij.
FC Twente won vorige week met 3-1 in Belgrado. De bezoekers waren vooral in de eerste helft veel sterker dan FK Cukaricki (3-0). "Maar wij verwachten dat FK Cukaricki doorgaat met wat ze de tweede helft lieten zien in Belgrado", voorspelt Jans. "Daar moeten wij beter tegen gewapend zijn. Wij willen namelijk spelen zoals de eerste helft vorige week. Hoog druk zetten, initiatief nemen en in balbezit dominant voetballen. Dan zijn we op ons sterkst."
Jans beschikt over een fitte selectie. "We staan er fysiek goed voor. Dat moet ook. Wat als we een doelpunt tegen krijgen, dan kan het nog echt onrustig worden."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
17 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
16 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geleden