Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Jans debuteert bij FC Utrecht met overwinning

Trainer Jans debuteert bij FC Utrecht met overwinning

ALMELO (ANP) - Ron Jans is goed begonnen aan zijn avontuur als trainer van FC Utrecht. De uitwedstrijd tegen Heracles Almelo eindigde in een zege: 1-3. FC Utrecht was het seizoen gestart met vier nederlagen op rij. Dat gebeurde de club nooit eerder in de Eredivisie.

Ole Romeny zette Utrecht al in de 5e minuut op voorsprong. De van FC Emmen overgekomen aanvaller kon, op aangeven van Mats Seuntjens, de bal bij de tweede paal in het doel schieten: 0-1. Seuntjens was kort daarna zelf dicht bij een tweede treffer. De lat bracht redding voor Heracles.

In blessuretijd van de eerste helft werd het alsnog 2-0. De Deen Victor Jensen kopte van dichtbij raak na een schot van Oscar Fraulo.

Ook na rust begon Utrecht sterker. Jensen schoot de bal in de 48e minuut tegen de buitenkant van de paal. De Duitse invaller Abdenego Nankishi bracht de spanning terug door de bal in de 62e minuut in het doel te stiften. Het duel lag daarna twee keer kort stil omdat er bekers op het veld werden gegooid.

Utrecht stelde de overwinning in de 94e minuut veilig. Navajo Bakboord werkte de bal in eigen doel.

Door de zege van FC Utrecht zijn nu alleen FC Volendam en Almere City nog puntloos in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Algerije neemt op WK in slotfase afstand van Jordanië

SAN FRANCISCO (ANP) - Algerije heeft op het wereldkampioenschap voetbal een belangrijke zege geboekt op Jordanië. Het elftal van bondscoach Vladimir Petković won in San Francisco met 2-1.

5 uur geleden
Haaland met twee doelpunten aan basis van Noorse zege op Senegal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.

8 uur geleden
Frankrijk verslaat Irak, duel twee uur onderbroken door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).

9 uur geleden
Duel tussen Frankrijk en Irak hervat, fans terug in stadion

PHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.

10 uur geleden
Tweede helft van duel Frankrijk met Irak uitgesteld door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.

12 uur geleden
Messi geniet van het moment na verbreken WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.

13 uur geleden
Klose feliciteert Messi met overname van zijn WK-doelpuntenrecord

MÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.

13 uur geleden