Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Jans debuteert bij FC Utrecht met overwinning

Trainer Jans debuteert bij FC Utrecht met overwinning

ALMELO (ANP) - Ron Jans is goed begonnen aan zijn avontuur als trainer van FC Utrecht. De uitwedstrijd tegen Heracles Almelo eindigde in een zege: 1-3. FC Utrecht was het seizoen gestart met vier nederlagen op rij. Dat gebeurde de club nooit eerder in de Eredivisie.

Ole Romeny zette Utrecht al in de 5e minuut op voorsprong. De van FC Emmen overgekomen aanvaller kon, op aangeven van Mats Seuntjens, de bal bij de tweede paal in het doel schieten: 0-1. Seuntjens was kort daarna zelf dicht bij een tweede treffer. De lat bracht redding voor Heracles.

In blessuretijd van de eerste helft werd het alsnog 2-0. De Deen Victor Jensen kopte van dichtbij raak na een schot van Oscar Fraulo.

Ook na rust begon Utrecht sterker. Jensen schoot de bal in de 48e minuut tegen de buitenkant van de paal. De Duitse invaller Abdenego Nankishi bracht de spanning terug door de bal in de 62e minuut in het doel te stiften. Het duel lag daarna twee keer kort stil omdat er bekers op het veld werden gegooid.

Utrecht stelde de overwinning in de 94e minuut veilig. Navajo Bakboord werkte de bal in eigen doel.

Door de zege van FC Utrecht zijn nu alleen FC Volendam en Almere City nog puntloos in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

4 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

4 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

7 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

7 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

9 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

11 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

12 uur geleden