Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Hyballa na anderhalve maand al weer weg bij Trencin

Trainer Hyballa na anderhalve maand al weer weg bij Trencin

TRENCIN (ANP) - Het dienstverband van trainer Peter Hyballa bij AS Trencin is na anderhalve maand al weer voorbij. De Duitser, oud-trainer van onder meer NEC en NAC Breda, werd op 12 juni gepresenteerd bij de Slowaakse club. Donderdag meldt Trencin al weer afscheid te hebben genomen van de coach die in Duitsland ook bekend is als tv-analyticus.

"Peter Hyballa heeft zijn tijd op de bank van AS Trencin erop zitten. De wegen van de club en de coach van het A-team scheiden zich na een wederzijdse evaluatie van de huidige situatie en een wederzijds akkoord", aldus Trencin.

De markante trainer moest in juli 2020 al na vijf maanden vertrekken bij NAC. Ook bij zijn volgende clubs - het Poolse Wisla Krakow, het Deense Esbjerg en het Duitse Türkgücü München, was hij niet langer dan enkele maanden werkzaam.

Trencin begon het seizoen met een gelijkspel (0-0) tegen Zilina en verloor afgelopen weekeinde met 4-0 van Slovan Bratislava.

Meer uit Voetbal

FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

25 minuten geleden
Heracles - FC Twente na halfuur stilgelegd door bekers op veld

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.

1 uur geleden
FC Groningen wint derby van het noorden van sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.

2 uur geleden
Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

6 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

7 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

17 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

18 uur geleden