Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Hyballa na anderhalve maand al weer weg bij Trencin

Trainer Hyballa na anderhalve maand al weer weg bij Trencin

TRENCIN (ANP) - Het dienstverband van trainer Peter Hyballa bij AS Trencin is na anderhalve maand al weer voorbij. De Duitser, oud-trainer van onder meer NEC en NAC Breda, werd op 12 juni gepresenteerd bij de Slowaakse club. Donderdag meldt Trencin al weer afscheid te hebben genomen van de coach die in Duitsland ook bekend is als tv-analyticus.

"Peter Hyballa heeft zijn tijd op de bank van AS Trencin erop zitten. De wegen van de club en de coach van het A-team scheiden zich na een wederzijdse evaluatie van de huidige situatie en een wederzijds akkoord", aldus Trencin.

De markante trainer moest in juli 2020 al na vijf maanden vertrekken bij NAC. Ook bij zijn volgende clubs - het Poolse Wisla Krakow, het Deense Esbjerg en het Duitse Türkgücü München, was hij niet langer dan enkele maanden werkzaam.

Trencin begon het seizoen met een gelijkspel (0-0) tegen Zilina en verloor afgelopen weekeinde met 4-0 van Slovan Bratislava.

Meer uit Voetbal

Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

1 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

3 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

6 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

6 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

6 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

6 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

7 uur geleden