Trainer Hyballa na anderhalve maand al weer weg bij Trencin
TRENCIN (ANP) - Het dienstverband van trainer Peter Hyballa bij AS Trencin is na anderhalve maand al weer voorbij. De Duitser, oud-trainer van onder meer NEC en NAC Breda, werd op 12 juni gepresenteerd bij de Slowaakse club. Donderdag meldt Trencin al weer afscheid te hebben genomen van de coach die in Duitsland ook bekend is als tv-analyticus.
"Peter Hyballa heeft zijn tijd op de bank van AS Trencin erop zitten. De wegen van de club en de coach van het A-team scheiden zich na een wederzijdse evaluatie van de huidige situatie en een wederzijds akkoord", aldus Trencin.
De markante trainer moest in juli 2020 al na vijf maanden vertrekken bij NAC. Ook bij zijn volgende clubs - het Poolse Wisla Krakow, het Deense Esbjerg en het Duitse Türkgücü München, was hij niet langer dan enkele maanden werkzaam.
Trencin begon het seizoen met een gelijkspel (0-0) tegen Zilina en verloor afgelopen weekeinde met 4-0 van Slovan Bratislava.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
30 minuten geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
5 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
8 uur geleden