Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Howe na acht jaar weg bij gedegradeerd Bournemouth

Trainer Howe na acht jaar weg bij gedegradeerd Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Aan het lange dienstverband van trainer Eddie Howe bij de Engelse voetbalclub Bournemouth is een einde gekomen. De Engelsman heeft in onderling overleg met de clubleiding besloten te vertrekken, meldt de club. "Bournemouth zit voor altijd in mijn hart", zegt Howe. "Maar ik denk dat het tijd is voor verandering."

Bournemouth, de club van Oranje-international Nathan Aké, degradeerde dit seizoen uit de Premier League. Howe zat bij meer dan 450 wedstrijden van de 'Cherries' als manager op de bank.

De 42-jarige Engelsman speelde zelf het grootste deel van zijn carrière voor Bournemouth en ging daarna als trainer verder bij 'zijn' club. Begin 2011 stapte Howe over naar Burnley, maar hij keerde een jaar later al weer terug bij Bournemouth. Onder leiding van Howe promoveerde de club binnen drie seizoenen van het derde niveau naar de Premier League.

Na vijf jaar kwam onlangs een einde aan het verblijf van Bournemouth op het hoogste niveau. "Eddie is een Bournemouth-legende, hij heeft geholpen om de identiteit en historie van deze club te ontwikkelen", aldus directeur Neill Blake. Aké staat voor een overstap naar Manchester City.

Meer uit Voetbal

Senegalese voetbalbond maakt definitieve stap naar CAS

DAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.

19 minuten geleden
Lang geopereerd aan diepe snijwond in duim na duel met Liverpool

LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.

5 uur geleden
Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

17 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

17 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

19 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

21 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

21 uur geleden