Trainer Hodgson stapt op bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Trainer Roy Hodgson is opgestapt bij Crystal Palace. "Ik snap dat de club vooruitkijkt", stelt de 76-jarige coach op de website van de huidige nummer 16 van de Premier League. "Deze club betekent heel veel voor mij. Daarom heb ik besloten opzij te stappen zodat de club eerder dan komende zomer verder kan met een nieuwe manager."
Hodgson stond de afgelopen weken onder zware druk door de matige resultaten van Crystal Palace. Hij werd donderdag opgenomen in een ziekenhuis omdat hij zich ziek voelde. De oud-bondscoach van de Engelse nationale ploeg heeft het ziekenhuis inmiddels verlaten.
Hodgson trad in september 2017 voor het eerst in dienst bij Crystal Palace. Hij nam vier seizoenen later afscheid maar keerde vorig jaar weer terug bij de club.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
17 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
18 uur geleden