Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Hodgson stapt op bij Crystal Palace

Trainer Hodgson stapt op bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Trainer Roy Hodgson is opgestapt bij Crystal Palace. "Ik snap dat de club vooruitkijkt", stelt de 76-jarige coach op de website van de huidige nummer 16 van de Premier League. "Deze club betekent heel veel voor mij. Daarom heb ik besloten opzij te stappen zodat de club eerder dan komende zomer verder kan met een nieuwe manager."

Hodgson stond de afgelopen weken onder zware druk door de matige resultaten van Crystal Palace. Hij werd donderdag opgenomen in een ziekenhuis omdat hij zich ziek voelde. De oud-bondscoach van de Engelse nationale ploeg heeft het ziekenhuis inmiddels verlaten.

Hodgson trad in september 2017 voor het eerst in dienst bij Crystal Palace. Hij nam vier seizoenen later afscheid maar keerde vorig jaar weer terug bij de club.

Meer uit Voetbal

Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

34 minuten geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

50 minuten geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

54 minuten geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

1 uur geleden
PSV wint in Groningen zestiende uitduel in Eredivisie op rij

GRONINGEN (ANP) - PSV stevent af op de derde landstitel op rij. Het elftal van coach Peter Bosz had zondag enige moeite om met 2-1 bij FC Groningen te winnen. Het was de zestiende keer op rij dat PSV zegevierde in een uitwedstrijd in de Eredivisie. PSV gaat na 22 wedstrijden met 59 punten aan de leiding. FC Groningen staat op de achtste plaats met 31 punten.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles speelt in Adelaarshorst gelijk tegen Telstar

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.

4 uur geleden
Ajax komt in slotfase langszij in uitduel met AZ

ALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.

4 uur geleden