Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Heitinga leidt na ontslag Schreuder training van Ajax

Trainer Heitinga leidt na ontslag Schreuder training van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga zit vrijdagavond niet bij Jong Ajax op de bank tijdens de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de Keuken Kampioen Divisie. De oud-verdediger leidde vrijdag de uitlooptraining van het eerste elftal, na het ontslag van Alfred Schreuder na het duel van donderdagavond met FC Volendam (1-1).

Ajax wil nog niet bevestigen dat de 39-jarige oud-voetballer zondag als interim-trainer op de bank zit tijdens de uitwedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie. De directie van de club uit de hoofdstad onderzoekt nog hoe het de opvolging van Schreuder gaat invullen. Daarover wordt vrijdagavond of zaterdag een beslissing verwacht.

Jong Ajax staat vrijdagavond onder leiding van Michel Kreek.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

31 minuten geleden
Le Monde: salaris Infantino flink gegroeid sinds zijn aanstelling

ZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.

45 minuten geleden
Van Nistelrooij assistent-trainer bij Oranje op weg naar WK

ZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.

47 minuten geleden
Oranje-international Malen op huurbasis naar AS Roma

ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.

2 uur geleden
Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

12 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

13 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

15 uur geleden