Trainer Hasenhüttl langer bij Engelse voetbalclub Southampton
SOUTHAMPTON (ANP) - Trainer Ralph Hasenhüttl heeft zijn contract bij de Engelse voetbalclub Southampton verlengd tot de zomer van 2024. De 52-jarige Oostenrijker werkt sinds eind 2018 bij de 'Saints'. Hasenhüttl wist de ploeg vorig seizoen als opvolger van de ontslagen Mark Hughes uit de degradatiezone te leiden.
Southampton eindigde op de zestiende plaats, nu staat de ploeg van Hasenhüttl op plek veertien in de Premier League. De afstand met de degradatiezone bedraagt zeven punten.
"Dit was een eenvoudige beslissing voor mij", zegt Hasenhüttl over het verlengen van zijn contract, dat tot medio 2021 liep. De Oostenrijkse oud-international werkte als trainer eerder in Duitsland, onder meer bij RB Leipzig.
Wesley Hoedt belandde onder Hasenhüttl al snel op een zijspoor bij Southampton. De Noord-Hollandse verdediger, die nog tot medio 2022 onder contract staat, werd uitgeleend aan Celta de Vigo en Antwerp.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
57 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
6 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
8 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
1 dag geleden