Trainer Hasenhüttl langer bij Engelse voetbalclub Southampton
SOUTHAMPTON (ANP) - Trainer Ralph Hasenhüttl heeft zijn contract bij de Engelse voetbalclub Southampton verlengd tot de zomer van 2024. De 52-jarige Oostenrijker werkt sinds eind 2018 bij de 'Saints'. Hasenhüttl wist de ploeg vorig seizoen als opvolger van de ontslagen Mark Hughes uit de degradatiezone te leiden.
Southampton eindigde op de zestiende plaats, nu staat de ploeg van Hasenhüttl op plek veertien in de Premier League. De afstand met de degradatiezone bedraagt zeven punten.
"Dit was een eenvoudige beslissing voor mij", zegt Hasenhüttl over het verlengen van zijn contract, dat tot medio 2021 liep. De Oostenrijkse oud-international werkte als trainer eerder in Duitsland, onder meer bij RB Leipzig.
Wesley Hoedt belandde onder Hasenhüttl al snel op een zijspoor bij Southampton. De Noord-Hollandse verdediger, die nog tot medio 2022 onder contract staat, werd uitgeleend aan Celta de Vigo en Antwerp.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
44 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
53 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
3 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
4 uur geleden