Trainer Hasenhüttl langer bij Engelse voetbalclub Southampton
SOUTHAMPTON (ANP) - Trainer Ralph Hasenhüttl heeft zijn contract bij de Engelse voetbalclub Southampton verlengd tot de zomer van 2024. De 52-jarige Oostenrijker werkt sinds eind 2018 bij de 'Saints'. Hasenhüttl wist de ploeg vorig seizoen als opvolger van de ontslagen Mark Hughes uit de degradatiezone te leiden.
Southampton eindigde op de zestiende plaats, nu staat de ploeg van Hasenhüttl op plek veertien in de Premier League. De afstand met de degradatiezone bedraagt zeven punten.
"Dit was een eenvoudige beslissing voor mij", zegt Hasenhüttl over het verlengen van zijn contract, dat tot medio 2021 liep. De Oostenrijkse oud-international werkte als trainer eerder in Duitsland, onder meer bij RB Leipzig.
Wesley Hoedt belandde onder Hasenhüttl al snel op een zijspoor bij Southampton. De Noord-Hollandse verdediger, die nog tot medio 2022 onder contract staat, werd uitgeleend aan Celta de Vigo en Antwerp.
Meer uit Voetbal
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
3 uur geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
3 uur geleden