Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Guardiola verlengt contract bij Manchester City

Trainer Guardiola verlengt contract bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Pep Guardiola blijft langer aan als trainer van Manchester City. De 51-jarige Spanjaard heeft zijn komende zomer aflopende contract met twee jaar verlengd. Guardiola is sinds 2016 trainer van de Engelsen en bezorgde City vier landskampioenschappen.

Het is Guardiola in Manchester alleen nog niet gelukt om de Champions League te winnen. Dat lukte hem eerder wel met FC Barcelona.

Manchester City is de regerend kampioen van Engeland nadat het vorig seizoen op de laatste speeldag de landstitel binnenhaalde. Nu staat City tweede in de Premier League, met 5 punten achterstand op Arsenal.

'Zoveel bereikt'

Guardiola is na de Schot Les McDowall de manager met de meeste wedstrijden bij City. De Spanjaard won bijna driekwart van zijn 374 duels in Engelse dienst en pakte elf prijzen. De baas van de club, Khaldoon Al Mubarak, is dan ook blij met de contractverlenging. "Onder zijn leiding hebben we zoveel bereikt, terwijl we voortdurend volgens een City-stijl voetballen en deze doorontwikkelen. Ons spel wordt over de hele wereld bewonderd."

Volgens oud-voetballer Guardiola, eerder ook trainer bij Bayern München, is bij City alles aanwezig om succesvol te zijn. "Ik weet dat, net als de afgelopen tien jaar, ook het komende decennium voor deze club geweldig zal zijn omdat het hier zo stabiel is. Dit is de beste plek voor mij om te zijn. Ik heb nog steeds het gevoel dat we samen meer kunnen bereiken en daarom wil ik langer blijven en blijven vechten voor prijzen."

Meer uit Voetbal

Inter met Dumfries tegen PSG in finale Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Internazionale begint zaterdagavond met Denzel Dumfries in de basis aan de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De 29-jarige international staat aan de rechterzijde op het middenveld. Ploeggenoot Stefan de Vrij begint de wedstrijd in München (aanvang: 21.00 uur) op de bank.

7 uur geleden
Trainer Gasperini kondigt vertrek bij Atalanta aan

BERGAMO (ANP/AFP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft zijn vertrek bij de club uit Bergamo aangekondigd. De Italiaan is naar eigen zeggen op zoek naar nieuwe uitdagingen.

8 uur geleden
Forbes: Real Madrid opnieuw waardevolste voetbalclub

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid is voor het vierde opeenvolgende jaar uitgeroepen tot waardevolste voetbalclub ter wereld. Dat schrijft het Amerikaanse zakentijdschrift Forbes. Manchester United bezet de tweede plaats op de lijst, voor de Spaanse landskampioen FC Barcelona.

12 uur geleden
FC Zürich stelt Van der Gaag aan als trainer

ZÜRICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is aangesteld als trainer bij FC Zürich. De 53-jarige Nederlander tekent een contract tot de zomer van 2027 in Zwitserland.

13 uur geleden
Heitinga vindt zich klaar om als trainer terug te keren bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - John Heitinga is klaar om als hoofdtrainer terug te keren bij Ajax. Dat zei de nieuwe coach nadat de Amsterdamse club had bevestigd dat hij tot de zomer van 2027 tekent, net als zijn assistent Marcel Keizer. "Ik ben klaar om als hoofdtrainer verder te gaan en ik vind het eervol dat ik die kans krijg bij Ajax", zei de opvolger van de opgestapte Francesco Farioli.

14 uur geleden
Ajax bevestigt komst trainer Heitinga en assistent Keizer

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zaterdag de komst van trainer John Heitinga en assistent Marcel Keizer bevestigd. De twee coaches tekenen contracten tot de zomer van 2027 in Amsterdam.

14 uur geleden
Oud-voorzitter Inter overlijdt op dag Champions League-finale

MILAAN (ANP) - Voormalig voorzitter en eigenaar van Internazionale Ernesto Pellegrini is zaterdag op 84-jarige leeftijd overleden. Dat maakte de club uit Milaan bekend op X. Inter speelt zaterdagavond de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain met rouwbanden.

14 uur geleden