Trainer Guardiola van City is op zijn hoede voor Brugge
BRUGGE (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City is op zijn hoede voor Club Brugge. "We spelen tegen een fysieke ploeg, met veel kwaliteit in de aanval", blikte de Spaanse coach vooruit op het uitduel van zijn ploeg van dinsdagavond in de Champions League.
"Club Brugge is de beste ploeg van België", zei Guardiola. "Het Belgische voetbal heeft de laatste tien jaar veel grote spelers voortgebracht. Dat zie je aan hun nationaal elftal. Club Brugge is een ploeg met agressieve middenvelders en verdedigers. Dat wisten we al voor de loting. We begrepen toen al dat dit een zware tegenstander zou worden."
City heeft 3 punten overgehouden aan de eerste twee groepsduels. Club Brugge heeft net als Paris-Saint Germain 4 punten. City neemt geen enkel risico in aanloop naar het duel in Brugge. De Braziliaanse internationals Ederson en Gabriel Jesus vlogen afgelopen week na hun interlandverplichtingen in Zuid-Amerika rechtstreeks naar België om de quarantaineplicht in Groot-Brittannië te omzeilen. Voor de geblesseerde John Stones en Ferran Torres komt het duel in België te vroeg.
Kevin De Bruyne keert met City even terug in België. "Hij speelt beter en beter na enkele blessures", zei Guardiola. "Kevin is iemand die absoluut topfit moet zijn om het beste van zichzelf te kunnen laten zien."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.
46 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).
50 minuten geledenBREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.
2 uur geledenSTUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
15 uur geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
18 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
18 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
20 uur geleden