Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Guardiola staat voor een paar slechte dagen met City

Trainer Guardiola staat voor een paar slechte dagen met City

MADRID (ANP) - Trainer Pep Guardiola maakt zich op voor een paar slechte dagen met zijn spelers van Manchester City. Het had er alles van weg dat zijn ploeg op weg was naar de finale van de Champions League, maar toch sloeg Real Madrid nog toe. Rodrygo stelde met doelpunten in de 90e en 91e minuut een verlenging veilig voor de kampioen van Spanje. En uiteindelijk had Karim Benzema het laatste woord (3-1). Daardoor speelt niet City maar Real op 28 mei de finale tegen Liverpool.

"We zullen wel een paar dagen nodig hebben om hier van te herstellen", zei Guardiola. "Natuurlijk komt dit heel hard aan. Maar dit kan gebeuren als je in Madrid tegen Real speelt. Zelfs in de 89e minuut waande ik me nog niet in de finale. De spelers van Real Madrid hebben dit vaker meegemaakt. Wij nog niet."

Guardiola won in 2011 met Barcelona voor het laatst de Champions League. Vervolgens wilde het met Bayern München en Manchester City steeds niet lukken. "Of dit de ergste nederlaag uit mijn trainersloopbaan is", herhaalde Guardiola een vraag van een verslaggever. "Ik weet het niet. Ik heb met Barcelona ook wel eens pijnlijk van Chelsea verloren. Maar deze nederlaag komt zeker aan."

Manchester City heeft niet heel lang om te treuren. De koploper van de Premier League heeft met nog vier speelronden te gaan een voorsprong van 1 punt op Liverpool. City speelt zondag tegen Newcastle United. Liverpool komt zaterdag al in actie tegen Tottenham Hotspur.

Meer uit Voetbal

Gelijkspel Atlético - Arsenal met hoofdrol Nederlandse arbitrage

MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.

8 uur geleden
Iraanse delegatie ziet af van FIFA-congres vanwege douane

VANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.

11 uur geleden
Duizenden fans huldigen selectie van kampioen ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.

16 uur geleden
Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

20 uur geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

21 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

22 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

1 dag geleden