Trainer Guardiola staat voor een paar slechte dagen met City
MADRID (ANP) - Trainer Pep Guardiola maakt zich op voor een paar slechte dagen met zijn spelers van Manchester City. Het had er alles van weg dat zijn ploeg op weg was naar de finale van de Champions League, maar toch sloeg Real Madrid nog toe. Rodrygo stelde met doelpunten in de 90e en 91e minuut een verlenging veilig voor de kampioen van Spanje. En uiteindelijk had Karim Benzema het laatste woord (3-1). Daardoor speelt niet City maar Real op 28 mei de finale tegen Liverpool.
"We zullen wel een paar dagen nodig hebben om hier van te herstellen", zei Guardiola. "Natuurlijk komt dit heel hard aan. Maar dit kan gebeuren als je in Madrid tegen Real speelt. Zelfs in de 89e minuut waande ik me nog niet in de finale. De spelers van Real Madrid hebben dit vaker meegemaakt. Wij nog niet."
Guardiola won in 2011 met Barcelona voor het laatst de Champions League. Vervolgens wilde het met Bayern München en Manchester City steeds niet lukken. "Of dit de ergste nederlaag uit mijn trainersloopbaan is", herhaalde Guardiola een vraag van een verslaggever. "Ik weet het niet. Ik heb met Barcelona ook wel eens pijnlijk van Chelsea verloren. Maar deze nederlaag komt zeker aan."
Manchester City heeft niet heel lang om te treuren. De koploper van de Premier League heeft met nog vier speelronden te gaan een voorsprong van 1 punt op Liverpool. City speelt zondag tegen Newcastle United. Liverpool komt zaterdag al in actie tegen Tottenham Hotspur.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
33 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
3 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
5 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
8 uur geleden