Trainer Guardiola: Messi hoort bij Barcelona
MANCHESTER (ANP) - Als het aan trainer Pep Guardiola van Manchester City ligt, dan sluit Lionel Messi zijn loopbaan af bij FC Barcelona. "Want daar hoort hij", zei hij vrijdag tijdens een gesprek met de pers.
Guardiola vierde grote successen met Messi bij Barcelona. De 33-jarige Argentijnse aanvaller dreigt de Spaanse club aan het einde van het seizoen transfervrij te verlaten. Een overstap naar City lijkt dan vrij logisch. Die club kan hem namelijk betalen en heeft een trainer met wie Messi goed kan opschieten.
"Maar Messi is een speler van Barcelona", zei Guardiola toen hem naar een mogelijke komst van de Argentijnse aanvaller werd gevraagd. "Als je me naar mijn mening vraagt, ben ik enorm dankbaar voor wat Barcelona voor mij heeft gedaan. Ze hebben me echt alles gegeven. Ik wil dat hij zijn carrière daar afsluit. Ik wil als fan van Barcelona dat Messi daar blijft. Maar het is zijn laatste contractjaar en ik kan niet in zijn hoofd kijken."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
3 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
6 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
18 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
18 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
20 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
21 uur geleden