
Trainer Guardiola blijft langer bij Manchester City
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola blijft langer bij Manchester City. De topclub uit de Engelse Premier League heeft laten weten dat de Spanjaard zijn contract heeft verlengd tot 2023. De oud-coach van FC Barcelona en Bayern München is al sinds 2016 actief bij City.
Manchester City liet weten bijzonder tevreden te zijn over Guardiola, die 181 van de 245 onder zijn leiding gespeelde wedstrijden won. Dat leidde onder meer tot het behalen van acht hoofdprijzen. Alleen de Champions League ontbreekt nog op de erelijst.
Guardiola: "Sinds ik hier kwam voel ik me thuis. In de stad, bij de spelers, de staf, de supporters, het bestuur en de eigenaar van de club. Gezamenlijk hebben we veel gewonnen, veel doelpunten gemaakt en mooie wedstrijden gespeeld. Daar zijn we heel trots op."
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.
21 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.
34 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.
2 uur geledenBRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.
2 uur geledenGRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
5 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
12 uur geleden