Trainer Gerrard weg bij Saudische club Al-Ettifaq
DAMMAM (ANP/RTR) - Trainer Steven Gerrard is vertrokken bij Al-Ettifaq uit Saudi-Arabië. De 44-jarige oud-voetballer is met de club, waar ook Georginio Wijnaldum voor uitkomt, overeengekomen het contract te ontbinden na een matige reeks met acht nederlagen in de laatste veertien wedstrijden.
Gerrard was sinds juli 2023 coach van de club uit het Saudische Dammam. Hij had nog een contract tot medio 2027. Al-Ettifaq werd afgelopen seizoen zesde in de competitie.
"Gerrard heeft de club trots gemaakt en daarvoor zal hij niet worden vergeten", meldde voorzitter Samer Al Mishal van Al-Ettifaq. "Het besluit is in het belang van zowel Steven als de club."
De voormalig aanvoerder van Liverpool en het Engels elftal was eerder coach van Rangers FC en van Aston Villa. Die laatste club ontsloeg hem in 2022. In de zomer van 2023 tekende hij samen met voormalig Liverpool-middenvelder Jordan Henderson bij Al-Ettifaq. Henderson vertrok na zes maanden naar Ajax.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
3 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
6 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
8 uur geleden