Trainer Gattuso na drie weken al weer weg bij Fiorentina
FLORENCE (ANP) - Aan het dienstverband van trainer Gennaro Gattuso bij Fiorentina is al na drie weken een einde gekomen. De 43-jarige Gattuso ondertekende eind vorige maand een contract in Florence. In "onderling overleg" is dat contract nu al weer ontbonden. Wat precies de reden is, maakte Fiorentina niet bekend.
Volgens Italiaanse media waren de clubleiding en Gattuso het niet eens over het te volgen transferbeleid. De oud-topvoetballer, die met Italië in 2006 de wereldtitel pakte en met AC Milan twee keer de Champions League won, zou in Florence de taken overnemen van interim-coach Giuseppe Iachini. Fiorentina moet nu weer op zoek naar een nieuwe trainer. De club eindigde afgelopen seizoen op de dertiende plaats in de Serie A.
Gattuso werkte de afgelopen 1,5 jaar bij Napoli, waarmee hij vorig jaar de Italiaanse beker won. Afgelopen seizoen gaf Napoli op de slotdag van de competitie plaatsing voor de Champions League uit handen. Gattuso was eerder trainer van onder meer FC Sion, Palermo en AC Milan.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
16 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
5 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
18 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
18 uur geleden