Trainer Gattuso na drie weken al weer weg bij Fiorentina
FLORENCE (ANP) - Aan het dienstverband van trainer Gennaro Gattuso bij Fiorentina is al na drie weken een einde gekomen. De 43-jarige Gattuso ondertekende eind vorige maand een contract in Florence. In "onderling overleg" is dat contract nu al weer ontbonden. Wat precies de reden is, maakte Fiorentina niet bekend.
Volgens Italiaanse media waren de clubleiding en Gattuso het niet eens over het te volgen transferbeleid. De oud-topvoetballer, die met Italië in 2006 de wereldtitel pakte en met AC Milan twee keer de Champions League won, zou in Florence de taken overnemen van interim-coach Giuseppe Iachini. Fiorentina moet nu weer op zoek naar een nieuwe trainer. De club eindigde afgelopen seizoen op de dertiende plaats in de Serie A.
Gattuso werkte de afgelopen 1,5 jaar bij Napoli, waarmee hij vorig jaar de Italiaanse beker won. Afgelopen seizoen gaf Napoli op de slotdag van de competitie plaatsing voor de Champions League uit handen. Gattuso was eerder trainer van onder meer FC Sion, Palermo en AC Milan.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
7 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
8 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
10 uur geleden