Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Gasperini van Atalanta: volwassen gespeeld tegen Ajax

Trainer Gasperini van Atalanta: volwassen gespeeld tegen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Gian Piero Gasperini kon zijn geluk niet op na de zege van Atalanta bij Ajax (1-0) in de Champions League. "Dit is echt ongelooflijk", jubelde hij. "Ik ben buitengewoon tevreden. We zitten weer in de achtste finales van de Champions League. We halen 10 punten in een poule met Liverpool en Ajax. Onvoorstelbaar bijna."

Atalanta strandde vorig seizoen in de kwartfinales van de Champions League. "Maar toen speelden we in de groepsfase niet zo volwassen als we nu hebben gedaan. We hebben in deze wedstrijd eigenlijk maar een kans weggegeven", doelde hij op een misser van Davy Klaassen. "Toch bleef het spannend totdat Luis Muriel in de slotfase scoorde voor ons. Toen was het gebeurd. We hebben de uitwedstrijden tegen Liverpool en Ajax gewonnen. Dan verdien je te overwinteren in de Champions League."

Meer uit Voetbal

Real Madrid wint bij Valencia en houdt aansluiting met Barcelona

VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.

1 uur geleden
Koploper PSG wint van Troyes zevende competitiewedstrijd op rij

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

1 uur geleden
Topscorer Tengstedt schiet Go Ahead Eagles langs Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.

2 uur geleden
AS Roma wint weer en nadert koploper Lazio

ROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.

2 uur geleden
Egypte ontslaat bondscoach Hassan, die laatste zestien WK haalde

CAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.

2 uur geleden
ADO Den Haag wint na trainersontslag thuis van Sparta Rotterdam

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.

2 uur geleden
Manchester City verliest bij Forest en ziet Arsenal uitlopen

WEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.

2 uur geleden