Trainer García moet Espanyol behoeden voor degradatie
BARCELONA (ANP) - Trainer Luis García moet de Spaanse voetbalclub Espanyol zien te behoeden voor degradatie uit La Liga. De 42-jarige Spanjaard heeft tot de zomer van 2024 getekend in Barcelona.
Espanyol nam maandag afscheid van Diego Martínez, die nog geen jaar in dienst was bij de Catalanen. Onder zijn leiding vielen de prestaties van Espanyol tegen en de club staat na 27 speelronden op de achttiende plek. De nummers 18, 19 en 20 degraderen uit La Liga.
Espanyol komt zaterdag weer in actie. Dan staat de thuiswedstrijd tegen Athletic Club uit Bilbao op het programma.
García, voormalig Spaans international, stopte in 2019 als profvoetballer. Hij sloot zijn loopbaan af bij de Belgische club KAS Eupen.
Meer uit Voetbal
KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
11 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
30 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
54 minuten geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
1 uur geledenZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.
2 uur geledenPRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De buitenlandse aandeelhouders van Vitesse hebben volgens de club zelf aan de KNVB gemeld dat zij de raad van commissarissen en directie van Vitesse zouden hebben ontslagen. Vitesse voegt in een verklaring op de eigen website toe dat dit besluit niet rechtsgeldig is.
3 uur geleden