Trainer Galtier rekent op nog vier versterkingen bij PSG
PARIJS (ANP) - Trainer Christophe Galtier rekent deze transferperiode op nog vier versterkingen voor Paris Saint-Germain. Middenvelder Renato Sanches komt naar alle waarschijnlijkheid over van Lille en daarnaast moet de spelersgroep op nog drie posities worden aangevuld.
"Ik wil werken met een bepaald aantal spelers in mijn selectie. Spelers die qua niveau dicht bij elkaar zitten en zorgen voor een gezonde concurrentiestrijd", aldus Galtier op een persconferentie waar hij alvast vooruitkeek op de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen, zaterdag tegen Clermont. "Komen deze drie spelers snel, later of helemaal niet? Ik weet het niet. Ik weet dat de club er alles aan doet om een zeer competitieve ploeg te hebben."
Galtier, die de Argentijn Mauricio Pochettino bij Paris Saint-Germain verving, verwelkomde eerder nieuwkomers Vitinha, Nordi Mukiele en Hugo Ekitike. Georginio Wijnaldum staat naar verluidt op het punt om te vertrekken uit Parijs.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
2 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
5 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
18 uur geleden