Trainer Galtier rekent op nog vier versterkingen bij PSG
PARIJS (ANP) - Trainer Christophe Galtier rekent deze transferperiode op nog vier versterkingen voor Paris Saint-Germain. Middenvelder Renato Sanches komt naar alle waarschijnlijkheid over van Lille en daarnaast moet de spelersgroep op nog drie posities worden aangevuld.
"Ik wil werken met een bepaald aantal spelers in mijn selectie. Spelers die qua niveau dicht bij elkaar zitten en zorgen voor een gezonde concurrentiestrijd", aldus Galtier op een persconferentie waar hij alvast vooruitkeek op de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen, zaterdag tegen Clermont. "Komen deze drie spelers snel, later of helemaal niet? Ik weet het niet. Ik weet dat de club er alles aan doet om een zeer competitieve ploeg te hebben."
Galtier, die de Argentijn Mauricio Pochettino bij Paris Saint-Germain verving, verwelkomde eerder nieuwkomers Vitinha, Nordi Mukiele en Hugo Ekitike. Georginio Wijnaldum staat naar verluidt op het punt om te vertrekken uit Parijs.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
3 uur geleden