
Trainer Galtier rekent op nog vier versterkingen bij PSG
PARIJS (ANP) - Trainer Christophe Galtier rekent deze transferperiode op nog vier versterkingen voor Paris Saint-Germain. Middenvelder Renato Sanches komt naar alle waarschijnlijkheid over van Lille en daarnaast moet de spelersgroep op nog drie posities worden aangevuld.
"Ik wil werken met een bepaald aantal spelers in mijn selectie. Spelers die qua niveau dicht bij elkaar zitten en zorgen voor een gezonde concurrentiestrijd", aldus Galtier op een persconferentie waar hij alvast vooruitkeek op de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen, zaterdag tegen Clermont. "Komen deze drie spelers snel, later of helemaal niet? Ik weet het niet. Ik weet dat de club er alles aan doet om een zeer competitieve ploeg te hebben."
Galtier, die de Argentijn Mauricio Pochettino bij Paris Saint-Germain verving, verwelkomde eerder nieuwkomers Vitinha, Nordi Mukiele en Hugo Ekitike. Georginio Wijnaldum staat naar verluidt op het punt om te vertrekken uit Parijs.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - De Belgische middenvelder Youri Tielemans verruilt Leicester City voor Aston Villa. De 26-jarige Tielemans had een aflopend contract.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Nathan Aké is basisspeler bij Manchester City in de finale van de Champions League, zaterdagavond tegen Internazionale. Trainer Pep Guardiola heeft enigszins verrassend gekozen voor de Nederlandse verdediger, die de laatste weken werd gehinderd door blessures. Normaal gesproken is hij een vaste waarde bij de Engelse kampioen.
2 uur geledenZAGREB (ANP) - Joško Gvardiol kan niet uitkomen voor Kroatië in de Nations League. De centrale verdediger van RB Leipzig is onvoldoende hersteld van een buikblessure.
3 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft Orkun Kökcü via de eigen sociale media welkom geheten, met een foto van de Turkse voetballer in het shirt van zijn nieuwe club. De topclub uit Portugal bevestigde daarmee officieel de komst van de middenvelder, die dit seizoen met Feyenoord kampioen werd.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman snapt waarom Marco van Basten de FIFA in een brief heeft opgeroepen om iets aan het vele spelbederf te doen. De oud-aanvaller suggereerde onder meer dat alleen de aanvoerder zich nog met klachten bij de scheidsrechter mag melden en dat andere spelers direct geel moeten krijgen als ze verhaal halen bij de arbitrage. Ook hoopt Van Basten dat de wereldvoetbalbond over zuivere speeltijd gaat nadenken om zo het vele tijdrekken te voorkomen.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vindt het logisch dat Andries Noppert weer in de selectie van het Nederlands elftal zit. "Voor mij hoort hij nu bij de beste drie doelmannen", zei hij op een persconferentie voor de finaleronde van de Nations League. "Dus daarom is hij er weer bij."
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een bijna complete selectie begonnen aan het tweede deel van de voorbereiding op de finaleronde van de Nations League. Bondscoach Ronald Koeman traint zaterdagmiddag met bijna al zijn internationals. Alleen Nathan Aké (Manchester City) en Denzel Dumfries (Internazionale) ontbreken nog. Zij staan zaterdagavond tegenover elkaar in de finale van de Champions League.
5 uur geleden