Trainer Flick van Bayern even niet bezig met nieuw contract
MÜNCHEN (DPA/ANP) - Trainer Hansi Flick heeft geen haast met een nieuw contract bij Bayern München. "Er zijn op dit moment belangrijkere dingen", doelt hij op de bestrijding van het coronavirus.
Flick startte het seizoen als assistent van coach Niko Kovac. Hij werd in november hoofdtrainer na het ontslag van de Kroaat. Onder zijn leiding strijdt Bayern München nog om winst van de Champions League, landstitel en nationale beker. Bijna niemand twijfelt er meer aan dat de 55-jarige Flick zijn aflopende contract mag verlengen. Onduidelijk is of Bayern dit seizoen nog in actie komt.
"Ik denk nog steeds dat we het seizoen kunnen afmaken", zegt Flick. "Al zullen we niet voor mei beginnen en moeten we wellicht wedstrijden zonder publiek spelen."
De clubs uit de Bundesliga hebben van de overheid het advies gekregen om niet eerder dan 5 april weer te gaan trainen. Sommige teams zijn afgelopen week al begonnen. Dat vindt Flick maar niets. "Laten wij als Bayern München het goede voorbeeld geven."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
55 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.
5 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.
19 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.
22 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
22 uur geleden