Trainer Flick van Bayern even niet bezig met nieuw contract
MÜNCHEN (DPA/ANP) - Trainer Hansi Flick heeft geen haast met een nieuw contract bij Bayern München. "Er zijn op dit moment belangrijkere dingen", doelt hij op de bestrijding van het coronavirus.
Flick startte het seizoen als assistent van coach Niko Kovac. Hij werd in november hoofdtrainer na het ontslag van de Kroaat. Onder zijn leiding strijdt Bayern München nog om winst van de Champions League, landstitel en nationale beker. Bijna niemand twijfelt er meer aan dat de 55-jarige Flick zijn aflopende contract mag verlengen. Onduidelijk is of Bayern dit seizoen nog in actie komt.
"Ik denk nog steeds dat we het seizoen kunnen afmaken", zegt Flick. "Al zullen we niet voor mei beginnen en moeten we wellicht wedstrijden zonder publiek spelen."
De clubs uit de Bundesliga hebben van de overheid het advies gekregen om niet eerder dan 5 april weer te gaan trainen. Sommige teams zijn afgelopen week al begonnen. Dat vindt Flick maar niets. "Laten wij als Bayern München het goede voorbeeld geven."
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP) - Eloy Room (37) denkt over vier jaar opnieuw als doelman van Curaçao naar het WK voetbal te gaan. "Natuurlijk kunnen we het WK nog een keer halen", zei de keeper na de uitschakeling van de kleinste deelnemer ooit in Philadelphia. "Ik ben er dan gewoon weer bij. Ik ga nog veel meer jongens overhalen om mee te doen. Waarom zou je niet voor Curaçao willen spelen?"
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Hervé Renard heeft geen spijt dat hij na de nederlaag in het eerste WK-duel met Zweden (5-1) aan de slag is gegaan als interim-bondscoach van Tunesië.
1 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat mag heel trots zijn op wat hij met Curaçao heeft bereikt. Dat zei verdediger Juriën Gaari (32) in Philadelphia nadat Curaçao op het WK was uitgeschakeld door een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "We hebben twee jaar met Advocaat gewerkt. Zijn energie was ondanks zijn leeftijd altijd goed. We hadden een goede connectie. We zijn ook trots op hem. Het is jammer als hij stopt, maar zo is het voetbal. En wie weet gaat hij wel door. Je weet het met deze coach nooit."
1 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Gianni Infantino, de voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA, is onder de indruk van de prestaties van Curaçao op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is nu al de bestbezochte mondiale eindronde ooit. Het record van 3,6 miljoen toeschouwers uit 1994 is voor het einde van de groepsfase verbroken, meldt de FIFA.
1 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Verenigde Staten spelen als winnaar van groep D in de zestiende finales tegen Bosnië en Herzegovina. Het elftal van Mauricio Pochettino verloor in de nacht van donderdag op vrijdag de derde groepswedstrijd in Inglewood met 3-2 van Turkije. Het duel om een plaats in de achtste finales tussen de VS en de nummer 3 van groep B vindt donderdag plaats in het San Francisco Bay Area Stadium in Santa Clara. Turkije is met 3 punten uitgeschakeld op het WK voetbal.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Doelman Bart Verbruggen van het Nederlands elftal baalde ervan dat hij op het wereldkampioenschap voetbal ook in de derde en laatste groepswedstrijd tegen Tunesië een doelpunt tegen kreeg. Het werd 3-1. Ook tegen Japan (2-2) en Zweden (5-1 winst) wist Oranje de nul niet te houden.
4 uur geleden