Trainer Flick van Bayern even niet bezig met nieuw contract
MÜNCHEN (DPA/ANP) - Trainer Hansi Flick heeft geen haast met een nieuw contract bij Bayern München. "Er zijn op dit moment belangrijkere dingen", doelt hij op de bestrijding van het coronavirus.
Flick startte het seizoen als assistent van coach Niko Kovac. Hij werd in november hoofdtrainer na het ontslag van de Kroaat. Onder zijn leiding strijdt Bayern München nog om winst van de Champions League, landstitel en nationale beker. Bijna niemand twijfelt er meer aan dat de 55-jarige Flick zijn aflopende contract mag verlengen. Onduidelijk is of Bayern dit seizoen nog in actie komt.
"Ik denk nog steeds dat we het seizoen kunnen afmaken", zegt Flick. "Al zullen we niet voor mei beginnen en moeten we wellicht wedstrijden zonder publiek spelen."
De clubs uit de Bundesliga hebben van de overheid het advies gekregen om niet eerder dan 5 april weer te gaan trainen. Sommige teams zijn afgelopen week al begonnen. Dat vindt Flick maar niets. "Laten wij als Bayern München het goede voorbeeld geven."
Meer uit Voetbal
BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert heeft met een doelpunt een belangrijke bijdrage geleverd aan de overwinning van zijn club Bournemouth op AC Milan in de Europa League. Mede dankzij een benutte strafschop van de Nederlander won de Engelse club met 3-0 van Milan.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Invallers Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane hebben Ajax aan een overwinning op het Italiaanse Atalanta in de Conference League geholpen (2-0).
11 uur geledenZAGREB (ANP) - NEC heeft de eerste zege geboekt in de Europa League. Bij Dinamo Zagreb won de ploeg van Dick Schreuder met 4-2 door treffers van Clement Bischoff, Bryan Linssen en Tjaronn Chery (2).
14 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de uitwedstrijd tegen FC Ararat-Armenia de tweede overwinning van het Europa League-seizoen geboekt. In de Armeense hoofdstad Jerevan werd het donderdagavond 4-0 voor de Alkmaarders.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het voorlopig stellen zonder aanvaller Luiz Díaz. De 29-jarige Colombiaan heeft woensdagavond tijdens het Champions League-duel met Arsenal (2-2) een kleine spierscheur opgelopen aan zijn linkerhamstring, zo meldt de Duitse club donderdag.
18 uur geledenSPLIT (ANP) - Hajduk Split is zwaar gestraft door de UEFA na misdragingen van Kroatische fans in het duel in de Conference League met Ajax van vorige week. De club uit Kroatië moet het volgende Europese thuisduel met het Belgische Sint-Truiden komende maand in een leeg stadion spelen. Verder kreeg Hajduk Split een geldboete van 80.000 euro en een voorwaardelijke straf. Bij herhaling moet er nog een thuiswedstrijd zonder publiek worden afgewerkt.
23 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta maakt zich zorgen om de blessure van aanvaller Bukayo Saka. De 25-jarige Engels international werd al in de tiende minuut van het Champions League-duel met Bayern München (2-2) gewisseld nadat hij naar zijn linkerdijbeen had gegrepen. "Het ziet er helemaal niet goed uit. Als een speler met veel pijn naar de kant moet, is dat nooit goed nieuws. We moeten het afwachten", zei Arteta.
1 dag geleden