Trainer Flick van Bayern even niet bezig met nieuw contract
MÜNCHEN (DPA/ANP) - Trainer Hansi Flick heeft geen haast met een nieuw contract bij Bayern München. "Er zijn op dit moment belangrijkere dingen", doelt hij op de bestrijding van het coronavirus.
Flick startte het seizoen als assistent van coach Niko Kovac. Hij werd in november hoofdtrainer na het ontslag van de Kroaat. Onder zijn leiding strijdt Bayern München nog om winst van de Champions League, landstitel en nationale beker. Bijna niemand twijfelt er meer aan dat de 55-jarige Flick zijn aflopende contract mag verlengen. Onduidelijk is of Bayern dit seizoen nog in actie komt.
"Ik denk nog steeds dat we het seizoen kunnen afmaken", zegt Flick. "Al zullen we niet voor mei beginnen en moeten we wellicht wedstrijden zonder publiek spelen."
De clubs uit de Bundesliga hebben van de overheid het advies gekregen om niet eerder dan 5 april weer te gaan trainen. Sommige teams zijn afgelopen week al begonnen. Dat vindt Flick maar niets. "Laten wij als Bayern München het goede voorbeeld geven."
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
12 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
19 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geleden