Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Flick tot 2023 bij Bayern München

Trainer Flick tot 2023 bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Trainer 'Hansi' Flick (55) blijft langer bij Bayern München. Coach en club hebben overeenstemming bereikt over verlenging van het contract tot 2023. Flick nam eind vorig jaar de taken over van de ontslagen Niko Kovac.

Volgens topman Karl-Heinz Rummenigge was er weinig discussie over het al dan niet aanblijven van Flick. "Wij zijn bijzonder tevreden over zijn werk. De resultaten zijn goed, het elftal speelt op een wijze die wij willen en als enige club in Duitsland strijden we nog volop mee op drie fronten. Daarnaast spreekt de manier waarop Flick met de spelers omgaat ons bijzonder aan. Hij is zeer empathisch. Veel meer kunnen we niet verlangen."

Flick sprak vertrouwen uit in de toekomst. "De samenwerking met het bestuur, de staf en de spelers is heel goed. Uit alle gesprekken die met mij zijn gevoerd spreekt veel vertrouwen. Daarom hoefde ik niet na te denken over dit voorstel. Ik ben ervan overtuigd dat we samen heel veel kunnen bereiken bij Bayern."

Bayern is, als er nog wordt gevoetbald dit seizoen, kansrijk voor drie hoofdprijzen; de titel, de beker en de Champions League.

Meer uit Voetbal

City-trainer Maresca looft spelers na zege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Enzo Maresca is tevreden over de manier waarop zijn spelers zich zondag op het veld hebben getoond. City won op bezoek bij Liverpool (0-3) de eerste wedstrijd sinds de club een kleine twee weken geleden schuldig werd bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.

11 uur geleden
Manchester City wint na rode kaart Gravenberch ruim bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.

14 uur geleden
FC Groningen boekt in Eredivisie ruime zege bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.

14 uur geleden
Lazio na thuiszege op Monza naast koploper Inter in Serie A

ROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).

17 uur geleden
SC Cambuur vergroot problemen van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).

17 uur geleden
ADO Den Haag houdt met tien man stand bij Telstar en pakt punt

VELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.

17 uur geleden
Feyenoord rouwt om overleden oudste ex-speler (101) van de club

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.

18 uur geleden