Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Flick tot 2023 bij Bayern München

Trainer Flick tot 2023 bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Trainer 'Hansi' Flick (55) blijft langer bij Bayern München. Coach en club hebben overeenstemming bereikt over verlenging van het contract tot 2023. Flick nam eind vorig jaar de taken over van de ontslagen Niko Kovac.

Volgens topman Karl-Heinz Rummenigge was er weinig discussie over het al dan niet aanblijven van Flick. "Wij zijn bijzonder tevreden over zijn werk. De resultaten zijn goed, het elftal speelt op een wijze die wij willen en als enige club in Duitsland strijden we nog volop mee op drie fronten. Daarnaast spreekt de manier waarop Flick met de spelers omgaat ons bijzonder aan. Hij is zeer empathisch. Veel meer kunnen we niet verlangen."

Flick sprak vertrouwen uit in de toekomst. "De samenwerking met het bestuur, de staf en de spelers is heel goed. Uit alle gesprekken die met mij zijn gevoerd spreekt veel vertrouwen. Daarom hoefde ik niet na te denken over dit voorstel. Ik ben ervan overtuigd dat we samen heel veel kunnen bereiken bij Bayern."

Bayern is, als er nog wordt gevoetbald dit seizoen, kansrijk voor drie hoofdprijzen; de titel, de beker en de Champions League.

Meer uit Voetbal

European Leagues dringt aan op hervormingen binnen de FIFA

NYON (ANP) - European Leagues, de belangenbehartiger van de Europese voetbalcompetities, blijft zich verzetten tegen de uitbreiding of oprichting van FIFA-competities. Dat stelt European Leagues woensdag in een verklaring. Dat blijft volgens European Leagues zo totdat er bij de FIFA hervormingen plaatsvinden inclusief juridisch bindende afspraken met alle relevante belanghebbenden in het voetbal.

34 minuten geleden
Telstar legt middenvelder Caschili voor één seizoen vast

VELSEN (ANP) - Telstar heeft Gabi Caschili voor één seizoen vastgelegd. Dat heeft de club uit de Eredivisie via X bekendgemaakt. De 23-jarige middenvelder trainde al sinds de voorbereiding op het nieuwe seizoen mee met Telstar.

1 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino in overleg met top wereldvoetbalbond

RABAT (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino (56) van de FIFA heeft op woensdag een crisisoverleg met de top van de wereldvoetbalbond in Marokko. Dat hebben bronnen aan het AFP en het ANP bevestigd.

2 uur geleden
Salah op weg van Liverpool naar Trabzonspor

TRABZON (ANP) - Een transfer van Mohamed Salah van Liverpool naar Trabzonspor is aanstaande. Zo blijkt uit de uitingen van de Turkse voetbalclub op sociale media. Hoewel de transfer nog niet officieel rond is, deelde Trabzonspor beelden van de Egyptenaar in een vliegtuig in een shirt van de club.

4 uur geleden
Media: FIFA-baas Infantino houdt crisisoverleg op woensdag

LONDEN (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA heeft volgens Britse media, waaronder de BBC en Sky Sports, een crisisoverleg gepland voor woensdag. De top van de wereldvoetbalbond zou in Marokko samenkomen om te overleggen over de ontstane ophef over het inmiddels geschrapte investeringsplan voor het WK.

14 uur geleden
Sterk NEC houdt Olympiakos op gelijkspel in Griekenland

PIRAEUS (ANP) - NEC heeft in zijn eerste Europese wedstrijd sinds begin 2009 Olympiakos Piraeus in Griekenland op een gelijkspel gehouden. Het duel tussen de nummer 3 van de Eredivisie van afgelopen seizoen en de Griekse topploeg in de derde voorronde van de Champions League eindigde in 0-0. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag in stadion De Goffert.

17 uur geleden
AZ breekt contract Goes open en verlengt tot medio 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft Wouter Goes langer aan zich gebonden. Het contract van de 22-jarige verdediger werd opengebroken en verlengd tot de zomer van 2030. De oude overeenkomst liep medio 2028 af.

19 uur geleden