Trainer Farioli ziet Ajax in Letland te weinig creëren
RIGA (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli zag zijn ploeg in de Europa League tegen het Letse Riga FS een totaal onverwachte 1-0-nederlaag lijden. De Italiaan sprak na afloop over een moeilijke avond. "We deden er alles aan, maar het viel niet mee kansen te creëren, al zijn die er wel geweest", vertelde hij bij Ziggo Sport.
Farioli had voor rust enkele mogelijkheden gezien. "En na de pauze werd een doelpunt van ons afgekeurd en nog een bal van de lijn gehaald. Het was een taaie tegenstander met vijf spelers van bijna twee meter. We hebben er alles aan gedaan maar uiteindelijk toch te weinig kansen gecreëerd. Het was een slecht veld, maar ook dat is voetbal. Verliezen is nooit leuk, tegen wie dan ook."
Invaller Steven Berghuis mopperde over de omstandigheden. "Tegen zo'n tegenstander heb je een snel veld nodig om goed te kunnen combineren. Dat was hier lastig. Het is jammer dat je verliest door een fout van een speler (Kian Fitz-Jim) die aan een geweldig seizoen bezig is. We hebben onze momenten gehad, maar dit kan gebeuren. Win je hier na zo'n wedstrijd met 1-0 dan hoor je er niemand meer over."
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
26 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
39 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
1 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
12 uur geleden