Trainer Farioli ziet Ajax in Letland te weinig creëren
RIGA (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli zag zijn ploeg in de Europa League tegen het Letse Riga FS een totaal onverwachte 1-0-nederlaag lijden. De Italiaan sprak na afloop over een moeilijke avond. "We deden er alles aan, maar het viel niet mee kansen te creëren, al zijn die er wel geweest", vertelde hij bij Ziggo Sport.
Farioli had voor rust enkele mogelijkheden gezien. "En na de pauze werd een doelpunt van ons afgekeurd en nog een bal van de lijn gehaald. Het was een taaie tegenstander met vijf spelers van bijna twee meter. We hebben er alles aan gedaan maar uiteindelijk toch te weinig kansen gecreëerd. Het was een slecht veld, maar ook dat is voetbal. Verliezen is nooit leuk, tegen wie dan ook."
Invaller Steven Berghuis mopperde over de omstandigheden. "Tegen zo'n tegenstander heb je een snel veld nodig om goed te kunnen combineren. Dat was hier lastig. Het is jammer dat je verliest door een fout van een speler (Kian Fitz-Jim) die aan een geweldig seizoen bezig is. We hebben onze momenten gehad, maar dit kan gebeuren. Win je hier na zo'n wedstrijd met 1-0 dan hoor je er niemand meer over."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Dévy Rigaux eist niet dat Feyenoord volgend seizoen de landstitel wint. "Ik wil hier structureel succesvol zijn. Ik teken voor meerdere jaren, met de bedoeling om samen met Robert iets neer te zetten", verwees hij tijdens zijn presentatie in De Kuip naar de nieuwe algemeen directeur Eenhoorn. "We gaan het niet nalaten om prijzen te pakken waar dat mogelijk is, maar we gaan ook niet van de daken schreeuwen dat we alleen met het kampioenschap tevreden zijn."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn wil op korte termijn zoveel mogelijk te weten komen over Feyenoord. "Ik wil veel analyseren en mensen leren kennen", zei de nieuwe algemeen directeur tijdens zijn presentatie in De Kuip. "Ik weet vanaf de buitenkant wat voor dossiers er spelen, maar daar wil je alle ins en outs van weten. Uiteindelijk wil ik de club laten groeien om tot prestaties te komen. Er ligt al een heel goede basis. We gaan proberen vanuit die basis zaken te verbeteren."
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.
2 uur geledenBRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
7 uur geleden