Trainer Farioli ziet Ajax in Letland te weinig creëren
RIGA (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli zag zijn ploeg in de Europa League tegen het Letse Riga FS een totaal onverwachte 1-0-nederlaag lijden. De Italiaan sprak na afloop over een moeilijke avond. "We deden er alles aan, maar het viel niet mee kansen te creëren, al zijn die er wel geweest", vertelde hij bij Ziggo Sport.
Farioli had voor rust enkele mogelijkheden gezien. "En na de pauze werd een doelpunt van ons afgekeurd en nog een bal van de lijn gehaald. Het was een taaie tegenstander met vijf spelers van bijna twee meter. We hebben er alles aan gedaan maar uiteindelijk toch te weinig kansen gecreëerd. Het was een slecht veld, maar ook dat is voetbal. Verliezen is nooit leuk, tegen wie dan ook."
Invaller Steven Berghuis mopperde over de omstandigheden. "Tegen zo'n tegenstander heb je een snel veld nodig om goed te kunnen combineren. Dat was hier lastig. Het is jammer dat je verliest door een fout van een speler (Kian Fitz-Jim) die aan een geweldig seizoen bezig is. We hebben onze momenten gehad, maar dit kan gebeuren. Win je hier na zo'n wedstrijd met 1-0 dan hoor je er niemand meer over."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).
15 minuten geledenCOMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.
58 minuten geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink is blij met de langere interlandperiodes voor de voetbalsters, die voorlopig bijna twee weken duren in plaats van ruim een week. "Voor het eerst kan ik fantastisch trainen met de speelsters. Normaal was ik vooral bezig met balans en belastbaarheid. Nu had ik bij de eerste training gelijk bijna iedereen tot mijn beschikking. Dat maakt het voor mij prettig om dingen door te ontwikkelen. Ook heb ik meer tijd om met speelsters te praten", zei Veurink tijdens een persconferentie in Zeist.
5 uur geleden