Trainer Farioli ziet Ajax in Letland te weinig creëren
RIGA (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli zag zijn ploeg in de Europa League tegen het Letse Riga FS een totaal onverwachte 1-0-nederlaag lijden. De Italiaan sprak na afloop over een moeilijke avond. "We deden er alles aan, maar het viel niet mee kansen te creëren, al zijn die er wel geweest", vertelde hij bij Ziggo Sport.
Farioli had voor rust enkele mogelijkheden gezien. "En na de pauze werd een doelpunt van ons afgekeurd en nog een bal van de lijn gehaald. Het was een taaie tegenstander met vijf spelers van bijna twee meter. We hebben er alles aan gedaan maar uiteindelijk toch te weinig kansen gecreëerd. Het was een slecht veld, maar ook dat is voetbal. Verliezen is nooit leuk, tegen wie dan ook."
Invaller Steven Berghuis mopperde over de omstandigheden. "Tegen zo'n tegenstander heb je een snel veld nodig om goed te kunnen combineren. Dat was hier lastig. Het is jammer dat je verliest door een fout van een speler (Kian Fitz-Jim) die aan een geweldig seizoen bezig is. We hebben onze momenten gehad, maar dit kan gebeuren. Win je hier na zo'n wedstrijd met 1-0 dan hoor je er niemand meer over."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
3 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
20 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
23 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden