Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Farioli wil vooruitkijken na nederlaag van Ajax tegen AZ

Trainer Farioli wil vooruitkijken na nederlaag van Ajax tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Francesco Farioli heeft zijn spelers van Ajax in bescherming genomen na de nederlaag bij AZ (2-1). "Je moet de tegenstander feliciteren als ze beter hebben gespeeld", zei hij. "Maar ik ben trots op mijn spelers. Ze hebben in de slotfase alles op alles gezet om toch nog terug te komen. Laten we vooruitkijken. Over vier dagen spelen we weer een belangrijke wedstrijd", doelde hij op een thuisduel met Lazio in de Europa League.

Ajax ging beter spelen nadat Mika Godts was ingevallen. De linksbuiten is hersteld van een hamstringblessure die hem een maand aan de kant heeft gehouden. "Mika is een belangrijke speler voor ons", zei Farioli bij ESPN. "Chuba Akpom doet op de linkervleugel zijn uiterste best maar hij speelt daar op een positie die hem niet eigen is. We kennen onze beperkingen op die positie", stelde de coach uit Italië die afgelopen zomer linkeraanvallers Steven Bergwijn en Carlos Forbs zag vertrekken.

Jordan Henderson bleef bij Ajax op de bank door een hamstringblessure. "We moesten hem in bescherming nemen", zei Farioli. "Ik wil niet dat hij langdurig geblesseerd raakt. Hij wilde bij het team zijn, daarom hebben we hem meegenomen. Donderdag tegen Lazio verwacht ik hem terug."

Meer uit Voetbal

De Jong met 293 duels recordhouder van Nederlandse Barça-spelers

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.

7 uur geleden
Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

8 uur geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

8 uur geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

9 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

9 uur geleden
Paris Saint-Germain ruimer aan kop na zege op Nantes

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.

10 uur geleden
Duitse international Gnabry niet op tijd fit voor WK voetbal

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.

12 uur geleden