Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Farioli wil vooruitkijken na nederlaag van Ajax tegen AZ

Trainer Farioli wil vooruitkijken na nederlaag van Ajax tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Francesco Farioli heeft zijn spelers van Ajax in bescherming genomen na de nederlaag bij AZ (2-1). "Je moet de tegenstander feliciteren als ze beter hebben gespeeld", zei hij. "Maar ik ben trots op mijn spelers. Ze hebben in de slotfase alles op alles gezet om toch nog terug te komen. Laten we vooruitkijken. Over vier dagen spelen we weer een belangrijke wedstrijd", doelde hij op een thuisduel met Lazio in de Europa League.

Ajax ging beter spelen nadat Mika Godts was ingevallen. De linksbuiten is hersteld van een hamstringblessure die hem een maand aan de kant heeft gehouden. "Mika is een belangrijke speler voor ons", zei Farioli bij ESPN. "Chuba Akpom doet op de linkervleugel zijn uiterste best maar hij speelt daar op een positie die hem niet eigen is. We kennen onze beperkingen op die positie", stelde de coach uit Italiƫ die afgelopen zomer linkeraanvallers Steven Bergwijn en Carlos Forbs zag vertrekken.

Jordan Henderson bleef bij Ajax op de bank door een hamstringblessure. "We moesten hem in bescherming nemen", zei Farioli. "Ik wil niet dat hij langdurig geblesseerd raakt. Hij wilde bij het team zijn, daarom hebben we hem meegenomen. Donderdag tegen Lazio verwacht ik hem terug."

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

4 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

5 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

5 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

9 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

12 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

12 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

12 uur geleden