Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Farioli wil vooruitkijken na nederlaag van Ajax tegen AZ

Trainer Farioli wil vooruitkijken na nederlaag van Ajax tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Francesco Farioli heeft zijn spelers van Ajax in bescherming genomen na de nederlaag bij AZ (2-1). "Je moet de tegenstander feliciteren als ze beter hebben gespeeld", zei hij. "Maar ik ben trots op mijn spelers. Ze hebben in de slotfase alles op alles gezet om toch nog terug te komen. Laten we vooruitkijken. Over vier dagen spelen we weer een belangrijke wedstrijd", doelde hij op een thuisduel met Lazio in de Europa League.

Ajax ging beter spelen nadat Mika Godts was ingevallen. De linksbuiten is hersteld van een hamstringblessure die hem een maand aan de kant heeft gehouden. "Mika is een belangrijke speler voor ons", zei Farioli bij ESPN. "Chuba Akpom doet op de linkervleugel zijn uiterste best maar hij speelt daar op een positie die hem niet eigen is. We kennen onze beperkingen op die positie", stelde de coach uit Italië die afgelopen zomer linkeraanvallers Steven Bergwijn en Carlos Forbs zag vertrekken.

Jordan Henderson bleef bij Ajax op de bank door een hamstringblessure. "We moesten hem in bescherming nemen", zei Farioli. "Ik wil niet dat hij langdurig geblesseerd raakt. Hij wilde bij het team zijn, daarom hebben we hem meegenomen. Donderdag tegen Lazio verwacht ik hem terug."

Meer uit Voetbal

Directeur Van Dop van Go Ahead: gedrag PEC-fans onacceptabel

DEVENTER (ANP) - Algemeen directeur Jan Willem van Dop van Go Ahead Eagles noemde het "een juiste beslissing" om de ongehoorzame supporters van PEC Zwolle het uitvak uit te sturen bij de IJsselderby. De wedstrijd begon daardoor anderhalf uur later dan gepland.

6 minuten geleden
Feyenoord speelt gelijk bij Volendam en laat landstitel aan PSV

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord kan ook in theorie geen kampioen meer worden. Het elftal van Robin van Persie speelde zondag met 0-0 gelijk uit tegen FC Volendam. Feyenoord heeft met nog vijf wedstrijden te gaan een achterstand van 16 punten op PSV en kan de Eindhovenaren niet meer achterhalen. Feyenoord heeft nog maar 1 punt meer dan nummer 3 NEC.

14 minuten geleden
PSV zeker van 27e landstitel na gelijkspel Feyenoord bij Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft voor de 27e keer de landstitel gewonnen. De Eindhovenaren zagen nummer 2 Feyenoord met 0-0 gelijkspelen bij FC Volendam en kunnen met nog vijf speelronden te gaan niet meer worden achterhaald.

14 minuten geleden
Go Ahead walst over PEC Zwolle heen in bewogen IJsselderby: 5-0

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft huisgehouden in een bewogen IJsselderby. De club uit Deventer won in de eigen Adelaarshorst met grote cijfers van PEC Zwolle: 5-0. Dat gebeurde voor het oog van alleen de eigen supporters. De vierhonderd fans van PEC werden voor aanvang uit het stadion gezet, omdat ze tegen de gemaakte afspraken gezichtsbedekkende kleding droegen.

41 minuten geleden
Van Dijk zegt sorry tegen fans Liverpool na nederlaag tegen City

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk heeft excuses aangeboden aan de fans van Liverpool voor de ruime nederlaag tegen Manchester City in de kwartfinale van de FA Cup. "We hebben onze fans teleurgesteld, onszelf en de coach. Vooral de manier waarop we in de tweede helft speelden, moet iedereen pijn doen. Het doet mij in ieder geval pijn", zei de aanvoerder van Oranje over de afstraffing met 4-0.

1 uur geleden
Schouten wacht operatie om kruisbandblessure en mist WK

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten (29) heeft in het duel met FC Utrecht een kruisbandblessure opgelopen en mist het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verdediger van PSV moet een operatie ondergaan en zal langere tijd zijn uitgeschakeld. Dat heeft de club uit Eindhoven zondag bekendgemaakt.

2 uur geleden
IJsselderby 1,5 uur later begonnen na ontruiming vak met PEC-fans

DEVENTER (ANP) - Het duel tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in de Eredivisie is ruim anderhalf uur later dan gepland alsnog begonnen. De IJsselderby liep lang uitstel op doordat de meegereisde supporters van PEC Zwolle weigerden verboden gezichtsbedekkende doeken te verwijderen en evenmin gehoor gaven aan een oproep om het uitvak uit eigen beweging te verlaten. Pas toen de Mobiele Eenheid het vak had ontruimd en de fans in de bus naar Zwolle zaten, kon de wedstrijd zonder uitsupporters aanvangen.

2 uur geleden