Trainer Farioli wil vooruitkijken na nederlaag van Ajax tegen AZ
ALKMAAR (ANP) - Trainer Francesco Farioli heeft zijn spelers van Ajax in bescherming genomen na de nederlaag bij AZ (2-1). "Je moet de tegenstander feliciteren als ze beter hebben gespeeld", zei hij. "Maar ik ben trots op mijn spelers. Ze hebben in de slotfase alles op alles gezet om toch nog terug te komen. Laten we vooruitkijken. Over vier dagen spelen we weer een belangrijke wedstrijd", doelde hij op een thuisduel met Lazio in de Europa League.
Ajax ging beter spelen nadat Mika Godts was ingevallen. De linksbuiten is hersteld van een hamstringblessure die hem een maand aan de kant heeft gehouden. "Mika is een belangrijke speler voor ons", zei Farioli bij ESPN. "Chuba Akpom doet op de linkervleugel zijn uiterste best maar hij speelt daar op een positie die hem niet eigen is. We kennen onze beperkingen op die positie", stelde de coach uit Italië die afgelopen zomer linkeraanvallers Steven Bergwijn en Carlos Forbs zag vertrekken.
Jordan Henderson bleef bij Ajax op de bank door een hamstringblessure. "We moesten hem in bescherming nemen", zei Farioli. "Ik wil niet dat hij langdurig geblesseerd raakt. Hij wilde bij het team zijn, daarom hebben we hem meegenomen. Donderdag tegen Lazio verwacht ik hem terug."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
7 uur geleden