Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Farioli niet in paniek na grote nederlaag van Ajax

Trainer Farioli niet in paniek na grote nederlaag van Ajax

UTRECHT (ANP) - Trainer Francesco Farioli probeerde de rust te bewaren na de zware nederlaag van Ajax bij FC Utrecht (4-0). "Natuurlijk is dit een pijnlijk verlies" , zei de Italiaanse coach. "Maar het is ook onze eerste nederlaag na veertien competitiewedstrijden. Dat moeten we vooral niet vergeten. We gaan ook geen rare dingen doen. We kijken het hele seizoen al van wedstrijd tot wedstrijd. Nu richten we ons op de volgende wedstrijd tegen Sparta Rotterdam."

Farioli kon het verlies bij FC Utrecht niet helemaal verklaren vlak na de wedstrijd. "Dat is best lastig", zei hij. "We hadden in de eerste helft op een gegeven moment een percentage balbezit van 80 procent. We schieten op de paal en de lat en Utrecht heeft aan zes doelpogingen voldoende voor vier doelpunten. We wisten dat ze snel kunnen omschakelen en goede buitenspelers hebben. Maar toch hebben ze ons vooral na rust pijn kunnen doen."

"Alles leek voor ons de verkeerde kant op te vallen", vervolgde Farioli. "Dit was onze grootste nederlaag, maar we speelden zeker niet onze slechtste wedstrijd van het seizoen. Ook dat moeten we goed beseffen."

PSV kan donderdag in de uitwedstrijd bij FC Twente de achterstand op koploper Ajax verkleinen tot 6 punten. Ajax speelt daarna nog thuisduels met Sparta, NEC en FC Twente en bezoekt FC Groningen. PSV speelt na FC Twente nog in eigen stadion tegen Fortuna Sittard en Heracles Almelo. De club heeft nog uitduels met Feyenoord en Sparta Rotterdam op het programma staan. "Wij moeten naar onszelf kijken", zei Farioli. "Dat doen we het hele seizoen al. Ook als we hebben gewonnen."

Meer uit Voetbal

Oud-Feyenoorder Van Daele (77) van 'het brilletje' overleden

ROTTERDAM (ANP) - Voormalig voetballer Joop van Daele is op 77-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Feyenoord op X. De Rotterdammer speelde van 1967 tot en met 1977 voor Feyenoord en schoot de club naar de winst in de wereldbeker voor clubs in 1970.

1 uur geleden
PSG-doelman dankt 'moeder natuur' na zege op Arsenal

PARIJS (ANP/RTR) - Doelman Gianluigi Donnarumma van Paris Saint-Germain bedankte "moeder natuur", die hem met zijn 1,96 meter in staat had gesteld tot de belangrijke reddingen in de 2-1-zege op Arsenal. De Italiaanse keeper was met enkele reddingen van grote waarde voor de Parijzenaars.

2 uur geleden
Broerse wordt algemeen directeur PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Joost Broerse wordt per 1 juli de nieuwe algemeen directeur van PEC Zwolle. De 46-jarige voormalig speler en commercieel directeur van de club komt over van FC Utrecht, waar hij deel uitmaakte van de directie.

3 uur geleden
Coach Enrique noemt PSG verdiende finalist Champions League

PARIJS (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain vindt dat zijn team de plaats in de finale van de Champions League heeft verdiend. De Parijzenaars wonnen in eigen huis met 2-1 van Arsenal na eerder een 1-0-zege in Londen.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain in finale Champions League na zege op Arsenal

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de tweede keer in de clubgeschiedenis doorgedrongen tot de finale van de Champions League. De kampioen van Frankrijk versloeg in de returnwedstrijd in Parijs het Arsenal van Oranje-international Jurriën Timber met 2-1. PSG had het eerste duel in Londen al met 1-0 gewonnen.

14 uur geleden
ManUnited zonder De Ligt in returnwedstrijd tegen Athletic Club

MANCHESTER (ANP/RTR) - Oranje-international Matthijs de Ligt is niet op tijd fit voor de returnwedstrijd van Manchester United in de halve finale van de Europa League tegen Athletic Club. De 25-jarige verdediger viel zondag geblesseerd uit tijdens de verloren competitiewedstrijd bij Brentford (4-3). United won vorige week het uitduel met Athletic Club in Bilbao met 3-0.

20 uur geleden
Willem II moet Behounek na rode kaart twee duels missen

ZEIST (ANP) - Willem II moet de komende twee duels in de Eredivisie afwerken zonder Raffael Behounek. De Oostenrijkse verdediger kreeg zaterdag in het duel met NEC na een opstootje meteen na afloop de rode kaart van scheidsrechter Danny Makkelie.

22 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!