Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Farioli is best tevreden over nipte zege van Ajax

Trainer Farioli is best tevreden over nipte zege van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Francesco Farioli was een tevreden trainer na de zege van Ajax op Willem II (1-0) in de Johan Cruijff ArenA. "Ik vond het wel een positieve wedstrijd", zei de Italiaanse coach. "We hebben best wel kansen gecreëerd en nauwelijks iets weggegeven."

Niet iedereen was zo tevreden als Farioli. Er waren ook supporters die hun onvrede lieten blijken over het spel van hun ploeg door te fluiten. "Wij willen ook beter", zei Farioli. "We willen meer kansen creëren en nog minder weggeven. Maar jullie moeten ook niet vergeten waar we vandaan komen. Vorig jaar rond deze tijd stond Ajax onderaan. We zijn bezig met een lange reis en zijn er nog lang niet."

Farioli koos voor tien andere spelers dan donderdag in het uitduel met Qarabag in de Europa League. Hij liet zijn ploeg ook met drie centrale verdedigers spelen. De Italiaan wilde niet zeggen of Ajax komende week ook zo Feyenoord en PSV wil bestrijden. "Geef me nog even de tijd", zei hij. "Ik heb slimme spelers die meerdere systemen kunnen spelen. Daar trainen we ook al een tijdje op. We kunnen ook tijdens een wedstrijd van systeem veranderen."

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

2 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

2 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden