Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Farioli is best tevreden over nipte zege van Ajax

Trainer Farioli is best tevreden over nipte zege van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Francesco Farioli was een tevreden trainer na de zege van Ajax op Willem II (1-0) in de Johan Cruijff ArenA. "Ik vond het wel een positieve wedstrijd", zei de Italiaanse coach. "We hebben best wel kansen gecreëerd en nauwelijks iets weggegeven."

Niet iedereen was zo tevreden als Farioli. Er waren ook supporters die hun onvrede lieten blijken over het spel van hun ploeg door te fluiten. "Wij willen ook beter", zei Farioli. "We willen meer kansen creëren en nog minder weggeven. Maar jullie moeten ook niet vergeten waar we vandaan komen. Vorig jaar rond deze tijd stond Ajax onderaan. We zijn bezig met een lange reis en zijn er nog lang niet."

Farioli koos voor tien andere spelers dan donderdag in het uitduel met Qarabag in de Europa League. Hij liet zijn ploeg ook met drie centrale verdedigers spelen. De Italiaan wilde niet zeggen of Ajax komende week ook zo Feyenoord en PSV wil bestrijden. "Geef me nog even de tijd", zei hij. "Ik heb slimme spelers die meerdere systemen kunnen spelen. Daar trainen we ook al een tijdje op. We kunnen ook tijdens een wedstrijd van systeem veranderen."

Meer uit Voetbal

Chelsea-coach Maresca roemt aankoop Pedro na twee treffers

EAST RUTHERFORD (ANP) - Chelsea-trainer Enzo Maresca roemde zijn aankoop João Pedro, die het duel met Fluminense in de halve finale van het WK voor clubteams besliste met twee treffers. "Ik ben heel blij voor João. Hij heeft de kwaliteit om wedstrijden zoals deze te beslissen, maar hij was ook op vakantie, dus hij is iets frisser dan de rest", aldus de coach.

3 uur geleden
Chelsea staat in finale van het WK voetbal voor clubs

EAST RUTHERFORD (ANP) - Chelsea staat zondag in de finale van het WK voetbal voor clubs. De Londenaren wonnen in het MetLife Stadium van East Rutherford voor ruim 70.000 toeschouwers met 2-0 van het Braziliaanse Fluminense. Chelsea speelt de eindstrijd in hetzelfde stadion tegen de winnaar van de andere halve finale tussen Real Madrid en Paris Saint-Germain. Dit duel staat woensdag eveneens in New Jersey op het programma.

13 uur geleden
Zweden plaatst zich na winst tegen Polen voor kwartfinale van EK

LUZERN (ANP) - Zweden heeft op het EK voetbal in Zwitserland met 3-0 gewonnen van Polen. Het elftal van bondscoach Peter Gerhardsson won op dinsdagavond het tweede groepsduel door drie rake kopballen in de Swissporarena van Luzern. Zweden verzekerde zich net als Duitsland van een plaats in de kwartfinales. Polen en Denemarken zijn in Groep C uitgeschakeld.

14 uur geleden
Duitsland verslaat Denemarken voor recordaantal uitfans

BAZEL (ANP) - Duitsland heeft de tweede groepswedstrijd op het EK in Zwitserland met 2-1 gewonnen van Denemarken. Daarmee is Duitsland dicht bij de kwartfinales. Duitsland had het eerste groepsduel met Polen ook al met 2-0 gewonnen en speelt nog tegen Zweden.

16 uur geleden
Jonker weet door fitheid nog niet hele basiself tegen Engeland

ZURICH (ANP) - Bondscoach Andries Jonker heeft een kleine 24 uur voor het EK-duel met titelverdediger Engeland nog geen duidelijkheid over de inzetbaarheid van al zijn beoogde basisspeelsters. "We gaan zo tijdens de training bekijken of iedereen fit is. Ik heb nog geen opstelling bekendgemaakt, omdat dat niet kan", zei Jonker aan het einde van zijn persconferentie, waarna hij niet meer wilde aangeven van wie het meespelen twijfelachtig is.

17 uur geleden
Vrouwen beginnen op 6 september aan 22 speelrondes in Eredivisie

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieprogramma voor het seizoen 2025/2026 in de Vrouwen Eredivisie bekendgemaakt. Het voetbalseizoen gaat van start met de Supercup op zaterdag 23 augustus. Dan staan kampioen FC Twente en nummer 2 PSV tegenover elkaar.

19 uur geleden
Voetballer Quincy Promes blijft vastzitten, voorarrest verlengd

AMSTERDAM (ANP) - Voetballer Quincy Promes blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft het gerechtshof in Amsterdam besloten. Volgens het hof zijn er nog voldoende redenen om hem vast te houden, onder meer het risico dat hij naar het buitenland vlucht. Oud-international Promes wordt verdacht van cocaïnesmokkel en het neersteken van zijn neef. De rechtbank heeft hem in totaal 7,5 jaar cel opgelegd. De zaak loopt momenteel in hoger beroep en is in de voorbereidende fase.

19 uur geleden