Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Farioli is best tevreden over nipte zege van Ajax

Trainer Farioli is best tevreden over nipte zege van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Francesco Farioli was een tevreden trainer na de zege van Ajax op Willem II (1-0) in de Johan Cruijff ArenA. "Ik vond het wel een positieve wedstrijd", zei de Italiaanse coach. "We hebben best wel kansen gecreëerd en nauwelijks iets weggegeven."

Niet iedereen was zo tevreden als Farioli. Er waren ook supporters die hun onvrede lieten blijken over het spel van hun ploeg door te fluiten. "Wij willen ook beter", zei Farioli. "We willen meer kansen creëren en nog minder weggeven. Maar jullie moeten ook niet vergeten waar we vandaan komen. Vorig jaar rond deze tijd stond Ajax onderaan. We zijn bezig met een lange reis en zijn er nog lang niet."

Farioli koos voor tien andere spelers dan donderdag in het uitduel met Qarabag in de Europa League. Hij liet zijn ploeg ook met drie centrale verdedigers spelen. De Italiaan wilde niet zeggen of Ajax komende week ook zo Feyenoord en PSV wil bestrijden. "Geef me nog even de tijd", zei hij. "Ik heb slimme spelers die meerdere systemen kunnen spelen. Daar trainen we ook al een tijdje op. We kunnen ook tijdens een wedstrijd van systeem veranderen."

Meer uit Voetbal

Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

1 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

1 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

3 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

8 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

8 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

10 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

10 uur geleden