Trainer Farioli hoopt op versterkingen voor Ajax
HEERENVEEN (ANP) - Trainer Francesco Farioli hoopt deze maand nog nieuwe spelers bij Ajax te verwelkomen. "Ik wacht op nieuws", zei hij na de zege op sc Heerenveen in het Abe Lenstra Stadion (0-2).
Farioli liet Devyne Rensch niet in de basis beginnen. AS Roma heeft belangstelling voor de rechtsback en wil hem direct overnemen. "Ik wil hem nu niet kwijt en in de zomer ook niet", zei Farioli over de verdediger met een aflopend contract. "Maar als hij toch vertrekt, moeten wij daarop voorbereid zijn."
Ajax heeft Georgios Vagiannidis in beeld als mogelijke opvolger van Rensch. De Griekse rechtsback speelde eerder dit seizoen met Panathinaikos tegen Ajax. De club zoekt ook nog een linksbuiten die op de rechterflank kan spelen. Raúl Moro stond bovenaan het verlanglijstje, maar de aanvaller heeft vrijdag een sleutelbeen gebroken in een uitduel van zijn club Real Valladolid met Espanyol. Hij is minstens twee maanden niet inzetbaar.
Farioli wil graag een direct inzetbare buitenspeler. "Maar volgens mij is er nog geen nieuws", zei hij. "We moeten dus nog even afwachten."
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
49 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
50 minuten geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
13 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
15 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
16 uur geleden