Trainer Farioli hoopt op versterkingen voor Ajax
HEERENVEEN (ANP) - Trainer Francesco Farioli hoopt deze maand nog nieuwe spelers bij Ajax te verwelkomen. "Ik wacht op nieuws", zei hij na de zege op sc Heerenveen in het Abe Lenstra Stadion (0-2).
Farioli liet Devyne Rensch niet in de basis beginnen. AS Roma heeft belangstelling voor de rechtsback en wil hem direct overnemen. "Ik wil hem nu niet kwijt en in de zomer ook niet", zei Farioli over de verdediger met een aflopend contract. "Maar als hij toch vertrekt, moeten wij daarop voorbereid zijn."
Ajax heeft Georgios Vagiannidis in beeld als mogelijke opvolger van Rensch. De Griekse rechtsback speelde eerder dit seizoen met Panathinaikos tegen Ajax. De club zoekt ook nog een linksbuiten die op de rechterflank kan spelen. Raúl Moro stond bovenaan het verlanglijstje, maar de aanvaller heeft vrijdag een sleutelbeen gebroken in een uitduel van zijn club Real Valladolid met Espanyol. Hij is minstens twee maanden niet inzetbaar.
Farioli wil graag een direct inzetbare buitenspeler. "Maar volgens mij is er nog geen nieuws", zei hij. "We moeten dus nog even afwachten."
Meer uit Voetbal
HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
7 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
6 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
23 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geleden