Trainer Farioli hoopt op versterkingen voor Ajax
HEERENVEEN (ANP) - Trainer Francesco Farioli hoopt deze maand nog nieuwe spelers bij Ajax te verwelkomen. "Ik wacht op nieuws", zei hij na de zege op sc Heerenveen in het Abe Lenstra Stadion (0-2).
Farioli liet Devyne Rensch niet in de basis beginnen. AS Roma heeft belangstelling voor de rechtsback en wil hem direct overnemen. "Ik wil hem nu niet kwijt en in de zomer ook niet", zei Farioli over de verdediger met een aflopend contract. "Maar als hij toch vertrekt, moeten wij daarop voorbereid zijn."
Ajax heeft Georgios Vagiannidis in beeld als mogelijke opvolger van Rensch. De Griekse rechtsback speelde eerder dit seizoen met Panathinaikos tegen Ajax. De club zoekt ook nog een linksbuiten die op de rechterflank kan spelen. Raúl Moro stond bovenaan het verlanglijstje, maar de aanvaller heeft vrijdag een sleutelbeen gebroken in een uitduel van zijn club Real Valladolid met Espanyol. Hij is minstens twee maanden niet inzetbaar.
Farioli wil graag een direct inzetbare buitenspeler. "Maar volgens mij is er nog geen nieuws", zei hij. "We moeten dus nog even afwachten."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
1 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
4 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
4 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
8 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
9 uur geleden