Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Farioli hoopt dat Rensch bij Ajax blijft

Trainer Farioli hoopt dat Rensch bij Ajax blijft

ALKMAAR (ANP) - Trainer Francesco Farioli hoopt dat Devyne Rensch het seizoen bij Ajax afmaakt. "Natuurlijk wil ik dat hij blijft", zei hij na een nederlaag tegen AZ (2-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Hopelijk speelt hij zondag tegen Heerenveen gewoon weer mee met ons."

De 21-jarige Rensch staat in de belangstelling van AS Roma, dat 5 miljoen euro voor de rechtsback over heeft. Dat bedrag is voor technisch directeur Alex Kroes niet voldoende. Ajax is er dit seizoen niet in geslaagd het aflopende contract van Rensch te verlengen. Als de verdediger deze maand geen afscheid neemt, dan is de kans groot dat hij komende zomer transfervrij vertrekt.

Ajax heeft met Anton Gaaei nog een rechtsback, maar de Deen haalt nog niet het niveau van Rensch. "Ik weet dat Rensch komende zomer voor niets weg kan bij ons", zei technisch directeur Alex Kroes maandag in het programma Rondo van Ziggo. "Maar ik kan daar heel goed mee leven als we ons met hem voor de Champions League van volgend seizoen plaatsen."

Meer uit Voetbal

Makkelie over overlijden collega Dieperink: hartverscheurend

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.

7 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.

10 uur geleden
Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink (38) overleden

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.

13 uur geleden
AZ deelt kennis over voetbaltalenten met Franse club Nancy

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.

13 uur geleden
Kane belooft beter Engeland in halve finale WK tegen Argentiniƫ

ATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentiniƫ. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.

18 uur geleden
Telstar-aanvoerder Bakker kiest voor avontuur in Zuid-Korea

ANYANG (ANP) - Telstar raakt aanvoerder Danny Bakker kwijt aan de Zuid-Koreaanse club FC Anyang. De 31-jarige centrale verdediger stroomt halverwege het seizoen in, want in de hoogste divisie (K-League) zijn al zeventien wedstrijden gespeeld.

18 uur geleden
WK voorbij voor arbiter Makkelie, Higler blijft actief als VAR

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie en zijn assistenten Hessel Steegstra en Jan de Vries komen niet meer in actie tijdens de laatste vier wedstrijden van het WK. Dennis Higler blijft als videoscheidsrechter wel tot het einde van de mondiale eindronde actief. Het is nog niet bekend bij welke wedstrijd hij wordt aangesteld.

19 uur geleden