Trainer Farioli hoopt dat Rensch bij Ajax blijft
ALKMAAR (ANP) - Trainer Francesco Farioli hoopt dat Devyne Rensch het seizoen bij Ajax afmaakt. "Natuurlijk wil ik dat hij blijft", zei hij na een nederlaag tegen AZ (2-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Hopelijk speelt hij zondag tegen Heerenveen gewoon weer mee met ons."
De 21-jarige Rensch staat in de belangstelling van AS Roma, dat 5 miljoen euro voor de rechtsback over heeft. Dat bedrag is voor technisch directeur Alex Kroes niet voldoende. Ajax is er dit seizoen niet in geslaagd het aflopende contract van Rensch te verlengen. Als de verdediger deze maand geen afscheid neemt, dan is de kans groot dat hij komende zomer transfervrij vertrekt.
Ajax heeft met Anton Gaaei nog een rechtsback, maar de Deen haalt nog niet het niveau van Rensch. "Ik weet dat Rensch komende zomer voor niets weg kan bij ons", zei technisch directeur Alex Kroes maandag in het programma Rondo van Ziggo. "Maar ik kan daar heel goed mee leven als we ons met hem voor de Champions League van volgend seizoen plaatsen."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
27 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
3 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
4 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.
4 uur geledenMONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.
4 uur geleden