Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Farioli geniet van veel mooie momenten bij Ajax

Trainer Farioli geniet van veel mooie momenten bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli zag veel mooie momenten bij Ajax in het thuisduel met Heracles Almelo (4-0). "Ik heb genoten van de doelpunten en een prachtige assist van Steven Berghuis gezien. Davy Klaassen maakte zijn honderdste doelpunt, hoe mooi is dat? Het debuut van twee jeugdspelers was ook mooi", doelde de Italiaan op Rayane Bounida (18) en Sean Steur (17). "We hadden vandaag een selectie met veertien spelers uit onze eigen opleiding. Dat is wel bijzonder toch?"

Ajax blijft maar profiteren van misstappen van de belangrijkste concurrenten voor de bovenste plaatsen in de Eredivisie. De club boekte de zevende competitiezege op rij en heeft nu een voorsprong van 2 punten op naaste belager PSV, dat een duel meer speelde. "Maar wij moeten normaal blijven doen", zei Farioli, die zaterdag niet voor de televisie zat voor het duel van PSV met FC Utrecht (2-2). "Ik moest onze wedstrijd voorbereiden en ook nog naar de kapper", zei de trainer, die niet over een kampioenschap wil speculeren.

"Ik weet dat iedereen wil dat ik andere dingen zeg", lachte hij. "Maar wij moeten kalm blijven en zoveel mogelijk punten proberen te pakken. Donderdag wacht alweer een zwaar duel met Union in de Europa League."

Meer uit Voetbal

Lampard blijft coach van het gepromoveerde Coventry City

COVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.

7 uur geleden
Noorwegen schakelt Ivoorkust uit op WK dankzij late goal Haaland

ARLINGTON (ANP) - Noorwegen heeft zich ten koste van Ivoorkust geplaatst voor de achtste finales op het WK voetbal. In het Dallas Stadium werd het dankzij een late treffer van sterspeler Erling Haaland 2-1. Noorwegen was voor rust op voorsprong gekomen via Antonio Nusa. Amad Diallo tekende namens Ivoorkust voor de gelijkmaker.

8 uur geleden
KNVB maakt melding van discriminatie richting spelers Oranje

KANSAS CITY (ANP) - De KNVB maakt melding van online discriminerende reacties richting Oranje-internationals na de uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal tegen Marokko. Dat laat een woordvoerder weten.

11 uur geleden
'Fundament' De Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale

MILAAN (ANP) - Stefan de Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale. De Italiaanse topclub meldt het afscheid van de 34-jarige verdediger met een uitgebreid eerbetoon op de website van de club. De Vrij won met Inter negen prijzen, waaronder drie titels in de Serie A en drie Italiaanse bekers (Coppa Italia).

16 uur geleden
Feyenoord legt Spaanse spits Nacho Ferri vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.

18 uur geleden
Ajax neemt Braziliaanse linksback Henrique over van AS Monaco

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.

18 uur geleden
Oranje landt in de nacht van woensdag op donderdag op Schiphol

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.

19 uur geleden