Trainer Faber van PSV prijst doelman Unnerstall
GRONINGEN (ANP) - Trainer Ernest Faber was na de gewonnen uitwedstrijd van PSV tegen FC Groningen (0-1) vooral heel tevreden over zijn doelman. "Lars Unnerstall heeft onze overwinning veiliggesteld", zei hij.
Unnerstall voorkwam in de slotfase met twee fraaie reflexen dat Mo El Hankouri en Ahmed El Messaoudi gelijkmaakten. "We mogen heel blij zijn met hem. Hij heeft geweldig gekeept", zei Faber bij FOX Sports. "Ons spel in eerste helft was oké, maar in de tweede helft was het heel slecht", aldus de trainer die Bruma slecht zag invallen. "Zijn kracht is zijn snelheid en hij kan goede voorzetten geven. Dat moeten we er weer uit zien te krijgen bij hem."
Faber wisselde linksback Ricardo Rodríguez uit voorzorg. "Hij is er volgende week wel weer bij. Maar als hij verder was gegaan, dan was hij misschien wel geblesseerd geraakt."
Het is nog onduidelijk of Mohamed Ihattaren zaterdag met PSV tegen FC Emmen kan spelen. Het talent ontbrak tegen FC Groningen wegens een spierblessure. "Hij moet een of twee weken rust houden", zei Faber
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De gemeente Rotterdam kan nog niet zeggen of er zondag extra maatregelen genomen worden bij de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen ADO Den Haag. Donderdag is er eerst een evaluatie van het vuurwerkincident bij SC Cambuur in Leeuwarden, zegt een woordvoerder van de gemeente.
31 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Als er geen verdachten worden aangehouden voor het vuurwerkincident bij SC Cambuur, dan zijn Feyenoord-supporters niet welkom in Nijmegen wanneer de Rotterdamse club tegen NEC speelt. Dat heeft de burgemeester van Nijmegen, Hubert Bruls, gezegd bij WNL-talkshow Goedenavond Nederland.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber is gekozen in het Elftal van het Jaar van de Engelse spelersvakbond (PFA). De Oranje-international werd afgelopen seizoen met de Londense club landskampioen van Engeland. Bruno Fernandes van Manchester United werd door de voetballers gekozen als Speler van het Jaar.
11 uur geledenBODØ (ANP) - NEC is er niet in geslaagd om bij Bodø/Glimt voor een stunt te zorgen in de play-offs voor de Champions League. De formatie van trainer Dick Schreuder ging in de returnwedstrijd in Noorwegen met tien man onderuit: 3-0. De Nijmegenaren verloren vorige week het thuisduel al met 3-1. NEC gaat nu verder in het hoofdtoernooi van de Europa League.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Couhaib Driouech vertrekt bij PSV. De 24-jarige aanvaller maakt de overstap naar Celta de Vigo en ondertekent bij de Spaanse club een contract voor vier jaar.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Xavi Hernández (46) realiseert zich goed dat hij "een buitenlander" is bij het Nederlands elftal. "Ik kom hier niet vandaan. Ik ben hier om iedereen te helpen. En om van iedereen een grote familie te maken", zei Xavi bij zijn presentatie in Zeist. Hij is tot 2030 aan Oranje verbonden.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Xavi Hernández noemt Frenkie de Jong "een fundamentele speler" voor zijn voetbalfilosofie. "Het is belangrijk dat Frenkie eerst goed herstelt. Dat hij weer fit wordt. En dat hij weer gemotiveerd is om te spelen", zei de nieuwe bondscoach van Oranje bij zijn presentatie in Zeist.
16 uur geleden