Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Faber van PSV prijst doelman Unnerstall

Trainer Faber van PSV prijst doelman Unnerstall

GRONINGEN (ANP) - Trainer Ernest Faber was na de gewonnen uitwedstrijd van PSV tegen FC Groningen (0-1) vooral heel tevreden over zijn doelman. "Lars Unnerstall heeft onze overwinning veiliggesteld", zei hij.

Unnerstall voorkwam in de slotfase met twee fraaie reflexen dat Mo El Hankouri en Ahmed El Messaoudi gelijkmaakten. "We mogen heel blij zijn met hem. Hij heeft geweldig gekeept", zei Faber bij FOX Sports. "Ons spel in eerste helft was oké, maar in de tweede helft was het heel slecht", aldus de trainer die Bruma slecht zag invallen. "Zijn kracht is zijn snelheid en hij kan goede voorzetten geven. Dat moeten we er weer uit zien te krijgen bij hem."

Faber wisselde linksback Ricardo Rodríguez uit voorzorg. "Hij is er volgende week wel weer bij. Maar als hij verder was gegaan, dan was hij misschien wel geblesseerd geraakt."

Het is nog onduidelijk of Mohamed Ihattaren zaterdag met PSV tegen FC Emmen kan spelen. Het talent ontbrak tegen FC Groningen wegens een spierblessure. "Hij moet een of twee weken rust houden", zei Faber

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

8 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

10 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

13 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

14 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

16 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

20 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

21 uur geleden