Trainer Faber van PSV prijst doelman Unnerstall
GRONINGEN (ANP) - Trainer Ernest Faber was na de gewonnen uitwedstrijd van PSV tegen FC Groningen (0-1) vooral heel tevreden over zijn doelman. "Lars Unnerstall heeft onze overwinning veiliggesteld", zei hij.
Unnerstall voorkwam in de slotfase met twee fraaie reflexen dat Mo El Hankouri en Ahmed El Messaoudi gelijkmaakten. "We mogen heel blij zijn met hem. Hij heeft geweldig gekeept", zei Faber bij FOX Sports. "Ons spel in eerste helft was oké, maar in de tweede helft was het heel slecht", aldus de trainer die Bruma slecht zag invallen. "Zijn kracht is zijn snelheid en hij kan goede voorzetten geven. Dat moeten we er weer uit zien te krijgen bij hem."
Faber wisselde linksback Ricardo Rodríguez uit voorzorg. "Hij is er volgende week wel weer bij. Maar als hij verder was gegaan, dan was hij misschien wel geblesseerd geraakt."
Het is nog onduidelijk of Mohamed Ihattaren zaterdag met PSV tegen FC Emmen kan spelen. Het talent ontbrak tegen FC Groningen wegens een spierblessure. "Hij moet een of twee weken rust houden", zei Faber
Meer uit Voetbal
RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
39 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
46 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
51 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
4 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
4 uur geledenGLASGOW (ANP) - Celtic heeft op de laatste speelronde toch weer de Schotse landstitel veroverd. Daizen Maeda maakte in de 88e minuut een belangrijke treffer (2-1) in het thuisduel met Heart of Midlothian. Het doelpunt van de Japanner werd eerst nog afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat hij niet buitenspel stond. Vervolgens bepaalde Callum Osmand in de 98e minuut de eindstand (3-1).
7 uur geleden