Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Faber probeert zich af te sluiten van onrust bij PSV

Trainer Faber probeert zich af te sluiten van onrust bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Bij PSV is het in jaren niet zo onrustig geweest als de laatste weken. In aanloop naar de topper van zondag tegen Ajax gaat het in Eindhoven weinig over voetbal. Trainer Ernest Faber probeert zich met zijn spelers zo goed als mogelijk af te sluiten.

"Er is een hoop gezegd en geschreven. Ik probeer de aandacht op alleen deze wedstrijd te houden. Dat is niet makkelijk, maar we zijn professionals", aldus Faber. "We hebben behoefte aan een goede overwinning, alleen dat kan ons helpen."

Boze supporters van PSV wilden zondag het stadion bestormen. Toon Gerbrands was diezelfde dag boos over de gang van zaken rond Steven Bergwijn, die inmiddels de overstap heeft gemaakt naar Tottenham Hotspur. Oud-doelman Ronald Waterreus schreef in een column dat Mark van Bommel, die in december ontslagen werd als coach, op de achtergrond zorgt voor de aanhoudende onrust bij PSV.

Faber noemde Van Bommel eerder een goede vriend van hem. Vrijdag wilde hij op De Herdgang niet op de verhalen, de geruchten en het moddergooien ingaan. "Allerlei randzaken zijn belangrijker geworden dan het voetbal. Dit gaat ons niet helpen om te winnen van Ajax. We hebben meer aandacht voor onszelf nodig dan voor de tegenstander", sprak de trainer. "We moeten wedstrijden winnen, dat is het enige medicijn om hier uit te komen. Voor mij is het belangrijkste dat PSV terugkomt op de plek waar de club hoort."

Meer uit Voetbal

Portugal wint in Oslo van Noorwegen in Nations League

OSLO (ANP) - Portugal heeft een uitwedstrijd tegen Noorwegen in de Nations League gewonnen. In het Ullevaal Stadion in Oslo werd het 2-1 voor de bezoekers. Na twee wedstrijden gaat Portugal met 6 punten aan de leiding in Groep A4. Noorwegen en Denemarken volgen op 3 punten.

2 uur geleden
Ierland wint van Israël in veelbesproken Nations League-duel

DEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal heeft Israël zondagavond met 3-0 verslagen in een vooraf veelbesproken duel in de Nations League. De 'thuiswedstrijd' van Israël werd gespeeld in het Hongaarse Debrecen. Vanuit Ierland werden er geen kaartjes verkocht voor het uitvak. Een dag voor de wedstrijd besloot de Ierse doelman Gavin Bazunu zich terug te trekken uit het elftal.

2 uur geleden
Grieken verslaan Duitsland en gaan aan kop in groep van Oranje

AUGSBURG (ANP) - Griekenland heeft zondagavond voor een verrassing gezorgd door Duitsland te verslaan in een uitwedstrijd in de Nations League. In Augsburg werd het 1-0 voor de bezoekers. Het was voor Griekenland de eerste overwinning ooit op Duitsland. Na twee wedstrijden gaat Griekenland met 6 punten aan de leiding in de groep van het Nederlands elftal, dat 4 punten heeft.

3 uur geleden
Oranje schrapt training van maandag in Zeist

BELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint pas dinsdag aan de voorbereiding op de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League. De training van maandag komt te vervallen, meldt de KNVB.

3 uur geleden
Meerdink spreekt van 'jongensdroom' na hoofdrol bij basisdebuut

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.

5 uur geleden
Meerdink helpt Oranje bij basisdebuut met twee treffers aan zege

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).

5 uur geleden
Meerdink maakt in tweede interland eerste treffers voor Oranje

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.

6 uur geleden