Trainer Faber gaat ingrijpen bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Ernest Faber gaat de basisopstelling van PSV op een aantal plaatsen aanpassen. Dat viel op te maken uit zijn woorden in aanloop naar het thuisduel van zondag met FC Twente. PSV blameerde zich donderdag in de achtste finales van de KNVB-beker tegen eerstedivisionist NAC Breda (2-0).
"Iedereen weet en ziet wat er aan de hand is. Het is nu vooral doen en niet te veel praten. Je moet verder. Linksom of rechtsom. Maar dan wel met de juiste spelers", aldus Faber, die niet op namen wilde ingaan.
Het is duidelijk dat Faber zich donderdag ergerde aan de instelling en de uitstraling van een aantal spelers. "Je hebt nu spelers nodig die er nog voor willen gaan. Houding en gedrag, hoe spelers zich presenteren. Hoe ze trainen. Wie steekt er extra energie in? Daar kijk je dan naar", legde Faber uit.
Meer uit Voetbal
ATLANTA (ANP) - Lionel Messi vond het na de late zege van Argentinië op Engeland (2-1) nog maar moeilijk te bevatten dat hij zondag opnieuw in de finale van het wereldkampioenschap voetbal staat. "Het is waanzinnig om twee WK-finales achter elkaar te spelen", zei de 39-jarige spelmaker in Atlanta, waar hij met een voorzet in de blessuretijd op matchwinner Lautaro Martínez een belangrijk aandeel had in de overwinning.
36 minuten geledenATLANTA (ANP) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel was na uitschakeling door Argentinië in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kritisch op zichzelf. De Duitser zag zijn elftal in de slotfase een voorsprong van 1-0 weggeven en met 2-1 verliezen.
3 uur geledenATLANTA (ANP) - Matchwinner Lautaro Martínez was zijn emoties na afloop van de door Argentinië met 2-1 gewonnen halve finale tegen Engeland op het wereldkampioenschap voetbal niet de baas. "Ik kan het niet geloven, dit is allemaal zo emotioneel. Toen mijn vader mijn eerste voetbalschoenen kocht, droomde ik ervan om dit doelpunt te maken", sprak de aanvaller van Internazionale, terwijl hij zijn tranen de vrije loop liet.
3 uur geledenATLANTA (ANP/RTR) - De uitschakeling in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kwam woensdag hard aan bij de Engelse aanvoerder Harry Kane. "Ik baal er enorm van, voor de jongens, voor iedereen. We hebben het grootste deel van de wedstrijd goed gespeeld. We konden het gewoon niet volhouden. We hebben zo hard gewerkt om hier te komen", sprak de spits na de nederlaag in Atlanta tegen Argentinië.
5 uur geledenATLANTA (ANP/AFP) - De Argentijnse voetbalbondscoach Lionel Scaloni kon kort na afloop van de wedstrijd tegen Engeland nog maar moeilijk geloven dat zijn elftal opnieuw de finale van het wereldkampioenschap had behaald. "Deze groep blijft me verbazen", zei hij in Atlanta na de zege van 2-1. Engeland leidde na 85 minuten nog met 1-0.
5 uur geledenATLANTA (ANP) - Lionel Messi is woensdag op het wereldkampioenschap uitgeroepen tot beste speler in de halve finale tussen Argentinië en Engeland (2-1). De 39-jarige spelmaker legde in de 85e minuut de bal breed op Enzo Fernández, die van afstand voor de 1-1 zorgde. In blessuretijd stond Messi met een goede voorzet op het hoofd van Lautaro Martínez aan de basis van de winnende treffer.
5 uur geledenATLANTA (ANP) - Argentinië staat opnieuw in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. De titelverdediger uit Zuid-Amerika maakte in de halve eindstrijd tegen Engeland in de slotfase een achterstand ongedaan en won met 2-1. Na 85 minuten leidde Engeland in Atlanta nog met 1-0.
5 uur geleden