Trainer Faber gaat ingrijpen bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Ernest Faber gaat de basisopstelling van PSV op een aantal plaatsen aanpassen. Dat viel op te maken uit zijn woorden in aanloop naar het thuisduel van zondag met FC Twente. PSV blameerde zich donderdag in de achtste finales van de KNVB-beker tegen eerstedivisionist NAC Breda (2-0).
"Iedereen weet en ziet wat er aan de hand is. Het is nu vooral doen en niet te veel praten. Je moet verder. Linksom of rechtsom. Maar dan wel met de juiste spelers", aldus Faber, die niet op namen wilde ingaan.
Het is duidelijk dat Faber zich donderdag ergerde aan de instelling en de uitstraling van een aantal spelers. "Je hebt nu spelers nodig die er nog voor willen gaan. Houding en gedrag, hoe spelers zich presenteren. Hoe ze trainen. Wie steekt er extra energie in? Daar kijk je dan naar", legde Faber uit.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
13 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
17 uur geleden