Trainer Den Bosch doet aangifte van bedreiging
DEN BOSCH (ANP) - Trainer Erik van der Ven van FC Den Bosch heeft bij de politie aangifte gedaan van bedreiging. De 35-jarige Van der Ven besloot zelfs de nacht van zondag op maandag niet thuis te slapen vanwege de bedreigingen. De trainer kreeg heel wat kritiek op zijn laconieke reactie zondag na de competitiewedstrijd tegen Excelsior, die werd ontsierd door racistische beledigingen van een deel van de toeschouwers aan het adres van de Rotterdamse aanvaller Ahmad Mendes Moreira.
In het belang van het onderzoek wil en kan Den Bosch niets zeggen over de aard van de bedreigingen. Van der Ven was maandag wel weer op de club om de hersteltraining te leiden.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.
59 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax met veel moeite gewonnen. De thuisploeg, afgelopen seizoen actief in de Eredivisie, zegevierde met 3-2. Pepijn Reulen maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - AZ heeft zijn foutloze reeks voortgezet met een nipte zege bij Fortuna Sittard. De formatie van trainer Leeroy Echteld won het matige duel in Limburg met 2-0. Fortuna speelde vrijwel de gehele wedstrijd met tien man, na een snelle rode kaart voor Ole Romeny.
4 uur geleden