Trainer De Pauw al na half jaar weg bij voetbalsters Aston Villa
BIRMINGHAM (ANP) - Robert de Pauw is al na een klein half jaar vertrokken als trainer van de voetbalsters van Aston Villa. Het is niet meteen duidelijk of de 43-jarige Nederlander er zelf voor heeft gekozen op te stappen of dat hij is ontslagen. De nummer 9 van Engeland maakt bekend dat Shaun Goater voorlopig de taken van De Pauw overneemt.
De Pauw tekende afgelopen zomer een contract voor drie seizoenen met een optie voor een extra jaar in Birmingham. Eerder was de Nederlander trainer van de voetbalsters van FC Twente en Bayer Leverkusen. De Pauw won bij Aston Villa één van de negen competitieduels.
Op LinkedIn schreef De Pauw in de nacht van dinsdag op woensdag dat "je de steun van de club nodig hebt als je het team van gemiddeld, naar goed, naar beter en naar top wil helpen". Daarin maakte de trainer echter geen verwijzing naar zijn club Villa.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
3 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
13 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
14 uur geleden