Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Conte in Champions League terug op de bank bij Spurs

Trainer Conte in Champions League terug op de bank bij Spurs

LONDEN (ANP) - Trainer Antonio Conte van Tottenham Hotspur keert woensdag in de Champions League-wedstrijd tegen AC Milan terug op de bank. De Italiaan ontbrak in de afgelopen vier duels van de Engelse voetbalclub, vanwege de naweeën van een operatie aan een ontstoken galblaas.

"Ik heb de revalidatie onderschat en mezelf en mijn lichaam wat overschat. Ik wilde te snel weer beginnen", zei Conte, die op 1 februari werd geopereerd en een week later al weer op het trainingsveld stond. Kort na het eerste duel in de achtste finales van de Champions League met AC Milan, dat in San Siro in 1-0 eindigde, kreeg Conte van de dokters het advies dat hij wat meer tijd moest nemen voor zijn herstel. Hij gaf daar gehoor aan en bleef de afgelopen weken thuis.

Conte liet het werk over aan zijn assistent Cristian Stellini. Onder diens leiding won Tottenham in de Engelse competitie met 2-0 van zowel West Ham United als Chelsea, maar verloor het daarna met 1-0 van Sheffield United (in de FA Cup) en Wolverhampton Wanderers.

Tegen AC Milan keert de 53-jarige Conte terug op de bank. "Ik heb mijn energie hervonden en die energie wil ik overdragen aan mijn spelers." De Spurs moeten voor eigen publiek een achterstand zien weg te werken. "De druk die bij deze wedstrijd komt kijken, daar leven we voor. We zijn eerste geworden in de poule en we hebben nu de kans om Milan te verslaan en de kwartfinales te bereiken."

Meer uit Voetbal

Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

47 minuten geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

48 minuten geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

49 minuten geleden
Treffer Botman in jubileumduel niet genoeg voor zege Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.

50 minuten geleden
NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

5 uur geleden
Barcelona boekt simpele zege dankzij Lewandowski en Lamine Yamal

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.

5 uur geleden
Koploper Arsenal maakt geen fout tegen Sunderland

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.

6 uur geleden