Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Conte in Champions League terug op de bank bij Spurs

Trainer Conte in Champions League terug op de bank bij Spurs

LONDEN (ANP) - Trainer Antonio Conte van Tottenham Hotspur keert woensdag in de Champions League-wedstrijd tegen AC Milan terug op de bank. De Italiaan ontbrak in de afgelopen vier duels van de Engelse voetbalclub, vanwege de naweeën van een operatie aan een ontstoken galblaas.

"Ik heb de revalidatie onderschat en mezelf en mijn lichaam wat overschat. Ik wilde te snel weer beginnen", zei Conte, die op 1 februari werd geopereerd en een week later al weer op het trainingsveld stond. Kort na het eerste duel in de achtste finales van de Champions League met AC Milan, dat in San Siro in 1-0 eindigde, kreeg Conte van de dokters het advies dat hij wat meer tijd moest nemen voor zijn herstel. Hij gaf daar gehoor aan en bleef de afgelopen weken thuis.

Conte liet het werk over aan zijn assistent Cristian Stellini. Onder diens leiding won Tottenham in de Engelse competitie met 2-0 van zowel West Ham United als Chelsea, maar verloor het daarna met 1-0 van Sheffield United (in de FA Cup) en Wolverhampton Wanderers.

Tegen AC Milan keert de 53-jarige Conte terug op de bank. "Ik heb mijn energie hervonden en die energie wil ik overdragen aan mijn spelers." De Spurs moeten voor eigen publiek een achterstand zien weg te werken. "De druk die bij deze wedstrijd komt kijken, daar leven we voor. We zijn eerste geworden in de poule en we hebben nu de kans om Milan te verslaan en de kwartfinales te bereiken."

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

2 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

3 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

3 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

4 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

12 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden