Trainer Club Brugge: winst bij Leipzig geen incident
LEIPZIG (ANP) - De overwinning van Club Brugge op Leipzig in de Champions League is geen toevalstreffer. Dat zegt althans trainer Philippe Clement. Het succes in Duitsland volgt op een gelijkspel tegen Paris Saint-Germain, eerder in het toernooi.
"We moeten realistisch blijven", temperde hij weliswaar de verwachtingen enigszins. "De volgende ronde is nog lang niet bereikt. Maar tot nu toe hebben we het geweldig gedaan. Iedereen speelt goed. Er zijn nog vier wedstrijden te gaan in de groepsfase en we zijn er klaar voor. Toch zullen we nog veel moeten laten zien om verder te komen."
Brugge speelt nu tegen Manchester City, de kampioen van Engeland. "Net als PSG is dat een club die behoort tot de absolute top van Europa", aldus Clement. "Zover zijn wij niet. Toch geloven we in onze kansen. Tegen Leipzig hebben we misschien een van onze beste wedstrijden ooit gespeeld. Die lijn willen we vasthouden."
Bij Club Brugge spelen onder anderen de Nederlanders Noa Lang, Ruud Vormer en Bas Dost.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR/AFP) - De Gouden Bal wordt dit jaar voor het eerst in Londen uitgereikt. Dat is ter gelegenheid van de zeventigste editie van de trofee voor beste voetballer ter wereld, meldt de organisatie. De Engelsman Stanley Matthews won in 1956 als eerste de Gouden Bal.
5 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar moet de eerste groepswedstrijd van Brazilië op het wereldkampioenschap tegen Marokko naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij laten gaan. Dat is duidelijk geworden na onderzoek van zijn kuitblessure.
5 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Dick Advocaat vindt het niet vreemd dat hij teruggekeerd is als bondscoach van Curaçao. "Fred Rutten is zelf opgestapt. Dus ik zou niet weten wat het probleem is", vertelde de Hagenaar op een persconferentie in Noordwijk, waar hij zich met zijn elftal voorbereidt op het komende WK.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.
10 uur geledenTILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.
11 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
12 uur geleden