Trainer Club Brugge: winst bij Leipzig geen incident
LEIPZIG (ANP) - De overwinning van Club Brugge op Leipzig in de Champions League is geen toevalstreffer. Dat zegt althans trainer Philippe Clement. Het succes in Duitsland volgt op een gelijkspel tegen Paris Saint-Germain, eerder in het toernooi.
"We moeten realistisch blijven", temperde hij weliswaar de verwachtingen enigszins. "De volgende ronde is nog lang niet bereikt. Maar tot nu toe hebben we het geweldig gedaan. Iedereen speelt goed. Er zijn nog vier wedstrijden te gaan in de groepsfase en we zijn er klaar voor. Toch zullen we nog veel moeten laten zien om verder te komen."
Brugge speelt nu tegen Manchester City, de kampioen van Engeland. "Net als PSG is dat een club die behoort tot de absolute top van Europa", aldus Clement. "Zover zijn wij niet. Toch geloven we in onze kansen. Tegen Leipzig hebben we misschien een van onze beste wedstrijden ooit gespeeld. Die lijn willen we vasthouden."
Bij Club Brugge spelen onder anderen de Nederlanders Noa Lang, Ruud Vormer en Bas Dost.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
16 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
17 uur geleden